Speed Day wraca – Motocyklowe Szkolenia Sportowe na torze Poznań!

- Piotr Jędrzejak

Najbliższy Speed Day już w dniach 9-10. kwietnia!

W połowie roku 2017 dowiedzieliśmy się, że odbywające się nieustająco na Torze Poznań treningi motocyklowe Speed Day muszą zniknąć. Teraz na stronie i fanpage’u organizatora pojawiła się informacja budząca zupełnie inne, tym razem pozytywne emocje. Speed Day powraca!

Jak czytamy w oficjalnym komunikacie na FB Speed Day:

„Kochani – nie mogliśmy tego zrobić wcześniej, ale nareszcie, po wielu przygodach prawnych i formalnych mamy przyjemność zaprosić Was wszystkich na Motocyklowe Szkolenia Sportowe organizowane przez firmę Speed Day. 

Formuła się trochę zmienia, ale esencja, czyli możliwość szkolenia się ze sportowej jazdy motocyklem na torze pozostaje ta sama. Adresując od razu pytania które mogą pojawić się w komentarzach – ceny poszły odrobinę w górę ale staraliśmy się efekty zmian formalnych oraz wszystkich zeszłorocznych „przygód” które nam zafundowano, ograniczyć do minimum i pozostać w tym samym zakresie co konkurencja. 

Najbliższy termin już 9 kwietnia także spieszcie się z rejestracjami i dajcie znać znajomym. Pogoda na te terminy jest jeszcze trochę kwietniowa ale prognoza z dnia na dzień się poprawia – liczymy że nawet aura ucieszy się z Waszego powrotu na Tor Poznań.”

Powrót był możliwy przede wszystkim dzięki ogromnemu zawzięciu organizatorów, dzięki czemu udało się doprecyzować zapisy na temat „szkoleń sportowych” w Regulaminie Sportu Motocyklowego. W praktyce dla uczestników „Speed Daya” zmiany są minimalne. Nieznacznie wzrosła cena, a także zmniejszona została maksymalna liczba motocykli na torze (z 35 na 30). Ograniczenie głośności pozostało na niezmiennym poziomie 98 dB/A.

Jeżeli nie mogliście się doczekać jazdy po Torze Poznań, to najbliższym terminem jest poniedziałek i wtorek 9-10. kwietnia 2017. Poza tym do końca września zaplanowanych jest jeszcze 12 innych terminów. Wszystkie informacje znajdziecie na stronie speed-day.pl.

speed day tor poznan — kopia

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl