Kręgi w zbożu jako tor cross country?! Wygląda świetnie!

- Piotr Jędrzejak

Kręgi w zbożu (a czasem niekoniecznie kręgi, ale również inne wzory) to zazwyczaj albo wiadomości wymieniane z cywilizacjami z innych galaktyk, albo ciekawy dodatek artystyczno-reklamowy. Od teraz kręgi zbożowe mogą być również torem motocyklowym!

Na taki pomysł wpadł organizator zawodów cross country gdzieś w Holandii. Jedno okrążenie zaplanowane zostało na 55 kilometrów, a trasy cross country mają to do siebie, że obfitują w różne niespodzianki. Najczęściej są to elementy motocrossu, skoki lub sekcje techniczne czy wręcz trialowe. Tym razem były to ogromne okręgi. Impreza nazywała się OTR Noordwolde 2018, a organizatorem był RSN Rensport – te nazwy zasługują na zapamiętanie. Nie wydaje nam się, aby z perspektywy zawodnika było to wyjątkowo emocjonujące… Ale z lotu ptaka wygląda genialnie!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl