10-minutowy dokument o Valentino Rossim: Tavullia, ranczo, społeczność…

- Piotr Jędrzejak

Wydaje się Wam, że już o tym wszystkim słyszeliście? Nam też. Ale co z tego.

Valentino Rossi jest aktualnie najlepszym zawodnikiem w dziejach. Można go lubić lub nie, ale to trzeba przyznać. Trzeba również pamiętać, że poza niesamowitym talentem do jazdy, Valentino jest też idealnie funkcjonującą machiną marketingową – i mówimy o tym jak o komplemencie. To on w znacznej mierze napędza całe MotoGP.

Nic więc dziwnego, że regularnie powstają o nim dłuższe lub krótsze filmy w stylu dokumentalnym. Teraz opublikowany został kolejny. Tym razem Vale, jego ojciec Graziano oraz przyjaciel Uccio opowiadają o pomyśle na Rancho, o przywiązaniu do Tavullii, czy o pamiętnym złamaniu nogi. Ale przede wszystkim opowiadają o tym, jak Vale jest związany z lokalną społecznością.

Wydaje się Wam, że już o tym wszystkim słyszeliście? Nam też. Ale co z tego. I tak warto obejrzeć. To tylko 10 minut, a seans jest naprawdę przyjemny.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl