Niepozorna ochrona twojego jednośladu: Kovix KS6

- MotoRmania

Kovix KS6 to mała blokada na tarczę – jest ładowana przez USB i ma alarm 120dB.

informacja prasowa

Duże i ciężkie łańcuchy potrafią skutecznie odstraszyć niejednego złodzieja. A co w sytuacji, w której nie potrzebujemy aż tak masywnych zabezpieczeń? Wtedy z pomocą przychodzą blokady tarczy hamulcowej. Kiedy parkujemy pod osiedlowym sklepikiem tylko na chwilę, nie będziemy przecież wyciągać najcięższych dział, bo uzbrojenie pojazdu zajęłoby więcej czasu niż same zakupy. W takim wypadku, mimo wszystko nie warto ufać wyłącznie fabrycznym zabezpieczeniom, dlatego blokada tarczy hamulcowej sprawdzi się najlepiej. Jest to niewielkie urządzenie, które można zabrać ze sobą w każdą podróż. Zmieści się praktycznie wszędzie – do schowka pod kanapą czy pod pod kierownicą, a mniejsze blokady nawet do kieszeni. Prawdziwym straszakiem na złodziei jest wbudowany alarm, który coraz częściej jest standardowym wyposażeniem tego typu blokad.

Ciekawą propozycją lekkiego zabezpieczenia może okazać się blokada Kovix KS6. Mimo swoich niewielkich wymiarów potrafi skutecznie odstraszyć niejednego „ciemnego typa”. Wbudowany alarm o natężeniu 120 dB wzbudza nawet delikatne ruszenie pojazdu. Korpus pokryty jest neonową farbą w pomarańczowym lub żółtym kolorze, którego nie można przeoczyć na tarczy. Sam zamek blokady wykonany jest ze stali nierdzewnej co zapewnia niezawodność w każdych warunkach. Blokadę ładuje się przez kabel USB więc możemy zapomnieć o kupowaniu zwykłych „paluszków”.

Jeżeli fabryczne zabezpieczenia to za mało, a masywna blokada będzie zbyt uciążliwa – warto zastanowić się nad małą ale głośną ochroną. Na rynku znaleźć możemy również masywniejsze blokady tarczy, jednak system ich działania będzie dokładnie taki sam. Przy wyborze warto zastanowić się czego oczekujemy od zabezpieczenia. Czy ma być kompaktowe, czy masywne, z alarmem lub bez. Kiedy będziemy już wiedzieć czego potrzebujemy podjęcie decyzji będzie dużo łatwiejsze.

Cena: 169 pln

Zobacz też:
– Więcej informacji na kovix-morettiparts.pl
– Kovix KS6 w Sklep.MotoRmania.com.pl
Unboxing i szybki test blokad Kovix od MotoRmanii.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl