Jak skutecznie odstraszyć złodzieja – łańcuch motocyklowy Kovix

- MotoRmania

Solidny łańcuch ze zintegrowanym zapięciem oraz alarmem to świetny pomysł na zabezpieczenie swojego jednośladu.

informacja prasowa

Kradzieże to zmora wszystkich motocyklistów. Na forach i grupach coraz częściej można znaleźć prośby o pomoc w odnalezieniu skradzionych maszyn. W takich sytuacjach nie ma co liczyć że motocykl do nas wróci. Złodzieje bardzo często nie mają skrupułów i działają coraz odważniej, dlatego należy zadbać o bezpieczeństwo swojego motocykla.

Na rynku znaleźć możemy różnego rodzaju zabezpieczenia. Począwszy od niewielkich blokad tarcz hamulcowych, poprzez kłódki, a kończąc na ciężkich i masywnych łańcuchach. Każde z nich dba o bezpieczeństwo w inny sposób. Większość zabezpieczeń wyposażona jest we wbudowany sygnał dźwiękowy, który potrafi skutecznie zniechęcić złodzieja do podejmowania jakichkolwiek działań.

Łańcuch z zapięciem i alarmem Kovix KCL8-120 (2)

Aby wybrać odpowiedni rodzaj blokady należy przeanalizować się ile warty jest dla nas motocykl. Jeżeli przeznaczyliśmy na niego oszczędności życia, a jego strata byłaby dla nas bardzo bolesna, to nie warto się zastanawiać, tylko zainwestować w rozwiązanie, które będzie nie do sforsowania.

Solidną propozycją zabezpieczenia pojazdu jest łańcuch Kovix KCL8-120. Jest wyjątkowo praktyczny ponieważ nie wymaga zabierania ze sobą dodatkowej kłódki. Został wyposażony w zintegrowane z alarmem zapięcie, czyniąc otwieranie i zamykanie banalnie prostym. Wszystkie próby kradzieży kończą się wzbudzeniem sygnału dźwiękowego o natężeniu 120 dB, co skutecznie odstrasza złodziei. Łańcuch składa się z 8-milimetrowych ogniw osłoniętych miękkim materiałem, który zapobiega zarysowaniu felg czy innych elementów pojazdu. Jego 120 cm długości pozwala swobodnie przypiąć motocykl do różnych elementów otoczenia, takich jak barierki czy latarnie, a nawet spięcie dwóch pojazdów jednocześnie. Zastosowań takiego łańcucha jest wiele, można nim zabezpieczyć rower, czy bramę wjazdową do posesji. W zestawie otrzymujemy baterię oraz saszetkę Kovix, która ułatwia przechowywanie łańcucha. Zabezpieczając nim motocykl, cała okolica pozostanie czujna, a wzbudzony w nocy alarm obudzi nawet sąsiada mieszkającego dwa domy dalej.

Łańcuch z zapięciem i alarmem Kovix KCL8-120 (1)

Cena sugerowana: 189,00 PLN

Listę salonów sprzedaży zabezpieczeń marki Kovix znaleźć możemy na stronie kovix-morettiparts.pl.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl