Harley-Davidson Discover More 2016: 2-tygodniowa podróż dla 2 szczęśliwców
MotoRmania
20 marca 2016

Przeprowadzone przy okazji konkursu, badanie wypowiedzi internautów pokazuje, że przejażdżka motocyklem Harley-Davidson to prawdopodobnie najlepszy sposób na zimową depresję.

informacja prasowa

POSZUKIWANY: zwycięzca konkursu Discover More 2016 w celu odbycia,
wraz z towarzyszem, podróży życia motocyklami Harley-Davidson.
Szczęśliwcy otrzymają dodatkowo 20 000 PLN na bieżące wydatki i pokrycie
kosztów podróży – takiej nagrody nie da się zapomnieć.

Brzmi zbyt pięknie, aby mogło być prawdziwe? Wszystko zaczyna się od jazdy próbnej. Aby wziąć udział w konkursie Harley-Davidson® Discover More 2016 wystarczy wejść na h-d.com/discovermore, wymyślić hasło konkursowe oraz zarezerwować i skorzystać z jazdy próbnej wybranym modelem motocykla. Z krótkiej przejażdżki w Polsce może wyniknąć 2-tygodniowa podróż marzeń po Hiszpanii czy Stanach Zjednoczonych, lub jakimkolwiek innym zakątku świata – odbiór i zwrot motocykli w wybranym punkcie sieci autoryzowanych wypożyczalni Harley-Davidson (Harley-Davidson Authorized Rentals).

W tym roku konkurs jest organizowany w Polsce niezależnie od reszty Europy, co oznacza, że jedna nagroda przypadnie w udziale osobie, która weźmie udział w polskiej edycji.

Trzecia edycja Discover More nie mogła wystartować w bardziej sprzyjającym czasie. Najnowsze badania social listeningowe potwierdzają, że styczeń i luty to rzeczywiście depresyjne miesiące; z roku na rok rośnie w Europie liczba wyszukiwań frazy Blue Monday (który zasłynął jako najbardziej depresyjny dzień w roku); największy – aż 94% wzrost odnotowano w Niemczech.

Można śmiało stwierdzić, że lek na zimową chandrę znajdziesz niekoniecznie w aptece, lecz w Harley-Davidson – jak sugerują też badania w sieci, szczególnie polecana jest jazda próbna motocyklem Harley. Kiedy porównamy profil osobowościowy użytkownika Twittera @HarleyDavidson z profilami użytkowników konkurencji okazuje się, że ci pierwsi przejawiają daleko większą ekstrawersję (53%) oraz ugodowość (48.5%). Badania pokazują, że ekstrawersja idzie w parze z szeroko pojętą pomyślnością oraz poczuciem szczęścia, natomiast ugodowość zwiększa prawdopodobieństwo występowania w życiu pozytywnych doświadczeń. I wszystko staje się jasne – jazda motocyklem Harley uszczęśliwia!

„Wielu ruszyło na podbój drogi w ślad za zwycięzcą zeszłorocznej edycji Discover More Luisem Castillą, i doświadczyło magii, jaka towarzyszy podróży motocyklem Harley-Davidson”, powiedział Dyrektor Marketingu EMEA Mike Johnstone. “Discover More 2016 stworzyliśmy po to, aby jeszcze więcej osób miało szansę wygrać i poznać prawdziwy smak jazdy motocyklem turystycznym Harley-Davidson, w dowolnym zakątku świata. Chcemy, aby w tym roku zwycięzca i jego kompan odbyli podróż na swoich zasadach i podążyli w wybranym przez siebie kierunku. Ciekawi nas bardzo, na jaką trasę się zdecydują”.

Udział w konkursie Discover More 2016

Aby wygrać wymarzoną podróż, wystarczy odbyć jazdę próbną na jednym z sześciu modeli motocykli (Superlow® 1200T, Heritage Softail® Classic, Road King® Classic, Street Glide® Special, Road Glide® Special lub Ultra Limited) w jednym z autoryzowanych salonów dealerskich Harley-Davidson w Polsce oraz wymyślić hasło konkursowe – rezerwacja jazd i Regulamin  Konkursu dostępne są na stronie: h-d.com/discovermore. Na potrzeby dwutygodniowej wyprawy zwycięzca oraz wybrany towarzysz jego podróży otrzymają do dyspozycji dwa motocykle turystyczne Harley-Davidson oraz 20 000 PLN na pokrycie kosztów podróży. Zgłoszenia konkursowe i rezerwacje jazd będą przyjmowane od 15 marca do 30 kwietnia 2016r. (Jazdy próbne do konkursu będą się odbywać do 15 maja 2016).

Zwycięzca zeszłorocznej edycji Discover More Luis Castilla – wybrany spośród 10 000 kandydatów z 27 krajów – odbył dwumiesięczną wyprawę modelem Street Glide Special, w pełni sfinansowaną przez Harley-Davidson. Castilla przemierzył najbardziej spektakularne trasy Europy – odkrywając po drodze rozmaitość kultur, krajobrazów i dźwięków. Aby obejrzeć relację z jego podróży, wejdź na greatestrides.eu

Adresy autoryzowanych dealerów Harley-Davidson: harley-davidson.pl

Dowiedz się więcej na stronie internetowej konkursu: h-d.com/discovermore

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły