Dni otwarte w salonach Harley-Davidson

- Piotr Jędrzejak

Poczuj coś, czego nie doświadczyłeś nigdy wcześniej.

informacja prasowa

Harley-Davidson zaprasza wszystkich miłośników dwóch kółek na dni otwarte w salonach swoich autoryzowanych dealerów w Polsce.

Open House to impreza, której nie możesz przegapić i doskonała okazja, aby poznać najnowsze motocykle Harley-Davidson z rocznika 2019. Bądź jedną z pierwszych osób, które je dosiądą i poczuj moc bezgranicznej wolności. I nigdy już nie będziesz tą samą osobą.

FXDR_static

Zobacz nowy FXDR™ 114 – bezkompromisowy power cruiser wyznaczający nowe standardy osiągów w rodzinie Harley-Davidson.

Sprawdź modele Touring wyposażone w zupełnie nowy system multimedialny i napędzane silnikiem Milwaukee-Eight® 114 oferującym mnóstwo mocy do wyprzedzania i pogoni za horyzontem.

Infotainment

Albo po prostu wpadnij na kawę i poczuj tę niesamowitą atmosferę nieskończonej miłości do drogi…

Harley-Davidson oferuje szeroki wybór maszyn, aby każdy mógł znaleźć tę jedną, pasującą do jego własnego stylu jazdy i indywidualności – od zwinnego, miejskiego motocykla Harley-Davidson Street® 750, poprzez buntownicze maszyny z rodziny Dark Custom i klasyczne modele cruiser, aż po transkontynentalne, pełne mocy i luksusu modele Touring i  CVO™.

Touring

Daty i miejsca:
21/22.09 – Rzeszów
22.09 – Gdańsk, Warszawa (Liberator)
28/29.09 – Kraków, Łódź, Warszawa (Twin Peaks)
29.09 – Szczecin
06.10 – Poznań
13.10 – Wrocław
20.10 – Katowice

Odkryj nowe motocykle Harley-Davidson z rocznika 2019!

Adresy dealerów H-D i więcej informacji znajdziesz na: www.harley-davidson.pl

UWAGA! JEST KONKURS!! Wygraj motocykl FXDR 114 na weekend!!!

Zajrzyj na profil FB H-D Polska facebook.com/HarleyDavidsonPolska i dowiedz się, jak zdobyć na weekend tę niesamowitą maszynę. 10 osób wygrywa!

Sportster

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl