Kolizja w korku – kobieta wybiega spomiędzy samochodów
Piotr Jędrzejak
21 września 2018

W zatłoczonym mieście spodziewaj się niespodziewanego.

Jazda w zatłoczonym mieście to takie warunki, w których należy spodziewać się niespodziewanego. Przekonał się o tym Wolf na swojej Yamasze WR125X w Londynie. On jechał pomiędzy samochodami, gdy nagle zza taksówki wybiegła kobieta…

Zwróćcie uwagę, że wiele przypadkowych osób zatrzymało się, oferując pomoc. Na szczęście jednak nikomu nie stało się zupełnie nic poważnego. Kobieta zresztą też sama przyznała, że to jej wina.

Niestety nie zostało spisane żadne oświadczenie, a więc przeprosiny motocykla nie naprawią. Jak napisał Wolf: „Osłona reflektora kosztuje tylko 40 funtów, więc po prostu kupię nową i wymienię.”

Film oglądała również policja i potwierdziła, że Wolf nie mógł podjąć już żadnego działania i że motocyklista nie jest tutaj winny. Klip trafił do internetu w formie przestrogi.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły