Kolizja w korku – kobieta wybiega spomiędzy samochodów

- Piotr Jędrzejak

W zatłoczonym mieście spodziewaj się niespodziewanego.

Jazda w zatłoczonym mieście to takie warunki, w których należy spodziewać się niespodziewanego. Przekonał się o tym Wolf na swojej Yamasze WR125X w Londynie. On jechał pomiędzy samochodami, gdy nagle zza taksówki wybiegła kobieta…

Zwróćcie uwagę, że wiele przypadkowych osób zatrzymało się, oferując pomoc. Na szczęście jednak nikomu nie stało się zupełnie nic poważnego. Kobieta zresztą też sama przyznała, że to jej wina.

Niestety nie zostało spisane żadne oświadczenie, a więc przeprosiny motocykla nie naprawią. Jak napisał Wolf: „Osłona reflektora kosztuje tylko 40 funtów, więc po prostu kupię nową i wymienię.”

Film oglądała również policja i potwierdziła, że Wolf nie mógł podjąć już żadnego działania i że motocyklista nie jest tutaj winny. Klip trafił do internetu w formie przestrogi.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl