Dni otwarte w salonach Harley-Davidson

- MotoRmania

Odkryj nowe motocykle Harley-Davidson z rocznika 2018. 

informacja prasowa

Harley-Davidson zaprasza wszystkich miłośników dwóch kółek na dni otwarte w salonach swoich autoryzowanych dealerów w Polsce.

Rewolucja_Custom

Bądź jedną z pierwszych osób, które dosiądą całkowicie nowych modeli Softail® – każdy z nich ma moc, zwinność i łatwość prowadzenia, której nie spodziewasz się w takich maszynach – to najlepiej jeżdżące motocykle w naszej historii!

Zobacz i poczuj moc naszego nowego silnika Milwaukee-Eight® z wałkami wyrównoważającymi, serca nowych motocykli Softail®. Skorzystaj z bezpłatnej jazdy próbnej, stwórz swoją wizję motocykla custom wraz z naszymi Królami Custom, lub odkryj najnowszą kolekcję odzieży MotorClothes®. Albo po prostu wpadnij na kawę i poczuj tę niesamowitą atmosferę nieskończonej miłości do drogi.

HD_2018_Softail_Slim

Harley-Davidson oferuje szeroki wybór maszyn, aby każdy mógł znaleźć tę jedną, pasującą do jego własnego stylu jazdy i indywidualności – od zwinnego, miejskiego motocykla Harley-Davidson Street® 750, poprzez buntownicze maszyny z rodziny Dark Custom i klasyczne modele cruiser, aż po transkontynentalne, pełne mocy i luksusu modele Touring i  CVO™.

Odwiedź najbliższego dealera i dołącz do kolejnej Rewolucji Custom!

HD_2018_Fat_Bob

Daty i miejsca:

22/23.09.2017 – Katowice, Kraków, Łódź, Rzeszów, Warszawa (Liberator), Warszawa (Twin Peaks)

23.09.2017 – Szczecin

29/30.09.2017 – Gdańsk, Poznań, Wrocław

Znajdź adres najbliższego autoryzowanego dealera Harley-Davidson i dowiedz się więcej na: www.harley-davidson.pl

HD_2018_Deluxe

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl