Dni otwarte w salonach Harley-Davidson
MotoRmania
20 września 2017

Odkryj nowe motocykle Harley-Davidson z rocznika 2018. 

informacja prasowa

Harley-Davidson zaprasza wszystkich miłośników dwóch kółek na dni otwarte w salonach swoich autoryzowanych dealerów w Polsce.

Bądź jedną z pierwszych osób, które dosiądą całkowicie nowych modeli Softail® – każdy z nich ma moc, zwinność i łatwość prowadzenia, której nie spodziewasz się w takich maszynach – to najlepiej jeżdżące motocykle w naszej historii!

Zobacz i poczuj moc naszego nowego silnika Milwaukee-Eight® z wałkami wyrównoważającymi, serca nowych motocykli Softail®. Skorzystaj z bezpłatnej jazdy próbnej, stwórz swoją wizję motocykla custom wraz z naszymi Królami Custom, lub odkryj najnowszą kolekcję odzieży MotorClothes®. Albo po prostu wpadnij na kawę i poczuj tę niesamowitą atmosferę nieskończonej miłości do drogi.

Harley-Davidson oferuje szeroki wybór maszyn, aby każdy mógł znaleźć tę jedną, pasującą do jego własnego stylu jazdy i indywidualności – od zwinnego, miejskiego motocykla Harley-Davidson Street® 750, poprzez buntownicze maszyny z rodziny Dark Custom i klasyczne modele cruiser, aż po transkontynentalne, pełne mocy i luksusu modele Touring i  CVO™.

Odwiedź najbliższego dealera i dołącz do kolejnej Rewolucji Custom!

Daty i miejsca:

22/23.09.2017 – Katowice, Kraków, Łódź, Rzeszów, Warszawa (Liberator), Warszawa (Twin Peaks)

23.09.2017 – Szczecin

29/30.09.2017 – Gdańsk, Poznań, Wrocław

Znajdź adres najbliższego autoryzowanego dealera Harley-Davidson i dowiedz się więcej na: www.harley-davidson.pl

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły