Rossi jedzie do Aragonii… van der Mark też!

- Mick

Czy Rossi da radę?

Valentino Rossi pomyślnie przeszedł dziś badania we Włoszech i postanowił polecieć na Grand Prix Aragonii. Jeśli w czwartek dostanie od lekarza zawodów zgodę na start – po dokładnych badaniach, w piątek weźmie udział w pierwszym treningu. I jeśli będzie w stanie, to zostanie na motocyklu aż do niedzielnego wyścigu.

Jeśli jednak Włoch nie dostałby zgody na start (a pamiętacie, że rok temu miał z tym w Aragonii problem Andrea Iannone, którego trapiła kontuzja kręgosłupa), albo nie byłby w stanie jechać po pierwszej sesji, to w piątek popołudniu na motocykl wskoczy Holender Michael van der Mark, który jedzie do Aragonii jako plan B Yamahy.

Ciekawe, co z tego wyjdzie. Jak myślicie? Czy Rossi da radę wystartować w niedzielę?

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl