Na świecie istnieje tylko jedna rzecz bardziej seksowna od dziewczyny na motocyklu. Dwie dziewczyny na motocyklu!

Pamiętacie genialny poradnik sprzed 9 miesięcy, gdy na filmie instruktażowym w stylu lat ’60 dowiedzieliśmy się, co zrobić, gdy jesteś facetem i musisz jechać jako plecaczek ze swoim kolegą… Film był totalnym hitem i musicie obejrzeć go po raz kolejny (klik). Gdy już przypomnicie sobie tamtą wiedzę, przejdźmy do dzisiejszego tematu lekcji: „Twój kompletny poradnik do motocyklowej jazdy kobieta-na-kobietę”.

Przede wszystkim, sugerując się komentarzami pod filmem, nie powinniście czuć się urażeni wyrażeniem „bitches” w tytule – autor jest daleko od obrażania kogokolwiek, to tylko taka „zaczepka”. Ale skupmy się na znacznie ważniejszych sprawach! Ashley i Lana pokażą Wam, jak jeździć we dwie kobiety na jednym motocyklu.

dziewczyny na motocyklu

Oto jedna z proponowanych pozycji, „The Twin Peaks”. Uczcie się!

Najpierw kilka krótkich porad. 1 – Jeżeli czujesz chłód, utul się do swojej dziewczyny-kierowcy, aby utrzymać ciepło. 2 – Podwiń przed jazdą, aby figi się nie zwinęły. 3 – Użyj swoich lusterek, aby zawsze wyglądać sexy.

Teraz przejdźmy do konkretnego poradnika, jakie zajmować pozycje. Drogie Panie, macie do wyboru kilka opcji: Podwójny Szczyt; Strzał z Paska; The Vogue (moda); Podstępne Siodło Damskie. Skoro już opanowałyście sztukę jazdy, chłopcy będą upadali Wam do stóp.

Zresztą zobaczcie sami, filmowy poradnik jest znacznie lepszy, niż tekstowy…

Autor zapowiada, że w następnym tygodniu pojawi się już trzecia edycja poradnika, tym razem w parze kobieta i mężczyzna. Poprzednim razem też zapowiadał następy tydzień, a minęło 9 miesięcy, więc nie napalajcie się zbyt bardzo.

P.S.: Pewnie nie zauważyliście, bo były lepsze okazje do zwracania uwagi, ale motocykl na którym dziewczyny prezentują jazdę we dwie, nie posiada nawet podnóżków pasażera… Ale czy to ważne?