IX trening MotoRmania Slajd Zone: zobacz i pobierz zdjęcia
Piotr Jędrzejak
13 kwietnia 2016

To był niezmiernie intensywny weekend. Ale przy okazji bardzo owocny!

W weekend 9-10. kwietnia po raz kolejny spotkaliśmy się na naszym małym torze w halach FSO Warszawa. Kilkunastu MotoRmaniaków dostało do dyspozycji pitbiki oraz wiele cennych rad. Jak to powiedział Rafał: „Nigdy w życiu nie ślizgałem się na motocyklu tyle, jak przez te dwa dni.”

Jego mina w slajdzie mówi sama za siebie!

Zresztą wszyscy uczestnicy szkolenia zgodnie stwierdzili, że było warto. Stali się szybszymi motocyklistami, ale również bezpieczniejszymi. Na torze podnieśli swoją prędkość, a do tego poprawili swoje umiejętności panowania nad motocyklem – czyli bezpieczeństwo. Ćwiczyliśmy kontrolowane uślizgi na wejściu i na wyjściu z zakrętów, poprzez redukcję, z hamulcem lub z gazu. Motocykle oczywiście mogliście wywracać do woli. Każde ćwiczenie treningowe jest uzupełniane o elementy rywalizacji, a do tego zorganizowaliśmy mini-wyścigi. Otrzymujecie motocykle, paliwo, opony, trening, wyżywienie, kawę/herbatę, wodę, napoje energetyczne, owoce, serwis fotograficzny i filmowy.

W miniony weekend dołączył do nas sponsor, Moretti Parts, który zaopatruje najlepszych uczestników naszych szkoleń w akumulatory! Od teraz te akumulatory zostają z nami (a właściwie z Wami) na stałe!

Nieważne, czy jeździcie jako zawodnicy na torze, czy na co dzień do pracy – zrozumienie i panowanie nad uślizgami i slajdami podniesie Waszą szybkość, a przede wszystkim bezpieczeństwo.

Dla każdego uczestnika minionego treningu
oraz dla wszystkich ciekawych „jak to wygląda” mamy:
> paczkę zdjęć z IX szkolenia do pobrania z Dropboxa <
(gdyby link przestał działać, piszcie maila).

Zapewniamy jazdę od 9:00 do 16:00, motocykle, paliwo, opony,
szkolenie, lunch w formie grilla, napoje, oraz serwis foto i filmowy.
Koszt uczestnictwa to 950 zł za dwa dni.
Wolne miejsca, szczegóły i zapisy na następną edycję znajdziecie tutaj,
a najlepsze zdjęcia z ostatniego treningu poniżej.
Na zapisy czekamy pod listy(małpa)motormania.com.pl!

Zobaczcie też zestaw kilku najlepszych zdjęć:

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły