How to ride… bitches – czyli poradnik jazdy dla 2 kobiet na 1 motocyklu
Piotr Jędrzejak
14 kwietnia 2016

Na świecie istnieje tylko jedna rzecz bardziej seksowna od dziewczyny na motocyklu. Dwie dziewczyny na motocyklu!

Pamiętacie genialny poradnik sprzed 9 miesięcy, gdy na filmie instruktażowym w stylu lat ’60 dowiedzieliśmy się, co zrobić, gdy jesteś facetem i musisz jechać jako plecaczek ze swoim kolegą… Film był totalnym hitem i musicie obejrzeć go po raz kolejny (klik). Gdy już przypomnicie sobie tamtą wiedzę, przejdźmy do dzisiejszego tematu lekcji: „Twój kompletny poradnik do motocyklowej jazdy kobieta-na-kobietę”.

Przede wszystkim, sugerując się komentarzami pod filmem, nie powinniście czuć się urażeni wyrażeniem „bitches” w tytule – autor jest daleko od obrażania kogokolwiek, to tylko taka „zaczepka”. Ale skupmy się na znacznie ważniejszych sprawach! Ashley i Lana pokażą Wam, jak jeździć we dwie kobiety na jednym motocyklu.

Oto jedna z proponowanych pozycji, „The Twin Peaks”. Uczcie się!

Najpierw kilka krótkich porad. 1 – Jeżeli czujesz chłód, utul się do swojej dziewczyny-kierowcy, aby utrzymać ciepło. 2 – Podwiń przed jazdą, aby figi się nie zwinęły. 3 – Użyj swoich lusterek, aby zawsze wyglądać sexy.

Teraz przejdźmy do konkretnego poradnika, jakie zajmować pozycje. Drogie Panie, macie do wyboru kilka opcji: Podwójny Szczyt; Strzał z Paska; The Vogue (moda); Podstępne Siodło Damskie. Skoro już opanowałyście sztukę jazdy, chłopcy będą upadali Wam do stóp.

Zresztą zobaczcie sami, filmowy poradnik jest znacznie lepszy, niż tekstowy…

Autor zapowiada, że w następnym tygodniu pojawi się już trzecia edycja poradnika, tym razem w parze kobieta i mężczyzna. Poprzednim razem też zapowiadał następy tydzień, a minęło 9 miesięcy, więc nie napalajcie się zbyt bardzo.

P.S.: Pewnie nie zauważyliście, bo były lepsze okazje do zwracania uwagi, ale motocykl na którym dziewczyny prezentują jazdę we dwie, nie posiada nawet podnóżków pasażera… Ale czy to ważne?

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły