Do Maroka przez Europę – obszerna video relacja
Piotr Jędrzejak
2 listopada 2016

Zapraszamy na podróż do Maroka, jest naprawdę ciekawie.

Pamiętacie Damiana o ksywce mortusn? Gość jest zawziętym podróżnikiem motocyklowym, a na stronach MotoRmanii mogliście już przeczytać jego relację z samotnej wyprawy do Rumunii, obejrzeć zapowiedź filmu z podróży na Bałkany (Albania) oraz przeczytać i obejrzeć relację i filmy z samotnych wojaży po Bałkanach.

W tym roku mortusn razem z kolegą wybrali się do Maroka. Póki co z tej wyprawy mogliście oglądać krótką zapowiedź, która i tak była wypasiona. Teraz Damian podsyła pełną video relację. Film podzielony został na 3 epizody po kilkanaście minut. Brzmi jak coś, co jest zbyt długie do oglądania, ale naprawdę polecamy wygospodarować czas. Obejrzycie nie tylko świetny film drogi, ale również będziecie mieli okazję pozwiedzać razem z Damianem oraz przeżyć te przygody, które i on przeżył. Jest ciekawie!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły