Do Maroka przez Europę – obszerna video relacja

- Piotr Jędrzejak

Zapraszamy na podróż do Maroka, jest naprawdę ciekawie.

Pamiętacie Damiana o ksywce mortusn? Gość jest zawziętym podróżnikiem motocyklowym, a na stronach MotoRmanii mogliście już przeczytać jego relację z samotnej wyprawy do Rumunii, obejrzeć zapowiedź filmu z podróży na Bałkany (Albania) oraz przeczytać i obejrzeć relację i filmy z samotnych wojaży po Bałkanach.

W tym roku mortusn razem z kolegą wybrali się do Maroka. Póki co z tej wyprawy mogliście oglądać krótką zapowiedź, która i tak była wypasiona. Teraz Damian podsyła pełną video relację. Film podzielony został na 3 epizody po kilkanaście minut. Brzmi jak coś, co jest zbyt długie do oglądania, ale naprawdę polecamy wygospodarować czas. Obejrzycie nie tylko świetny film drogi, ale również będziecie mieli okazję pozwiedzać razem z Damianem oraz przeżyć te przygody, które i on przeżył. Jest ciekawie!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl