Do Maroka na motocyklach – film z wyprawy!

- Piotr Jędrzejak

Ten film to tylko zapowiedź pełnej relacji. Ale i tak jest wypasiony!

Pamiętacie Damiana o ksywce mortusn? Gość jest zawziętym podróżnikiem motocyklowym, a na stronach MotoRmanii mogliście już przeczytać jego relację z samotnej wyprawy do Rumunii, obejrzeć zapowiedź filmu z podróży na Bałkany (Albania) oraz przeczytać i obejrzeć relację i filmy z samotnych wojaży po Bałkanach.

W tym roku mortusn razem z kolegą wybrali się do Maroka. Póki co z tej wyprawy powstała jedynie tylko video-zapowiedź, ale ten klip jest tak fajny, że wielu mogłoby go uznać jako pełną relację. Ale nie mortusn. Obejrzyjcie to, bo naprawdę warto. Po takim klipie naprawdę nie możemy doczekać się finalnego materiału – wygląda na to, że jest o czym opowiadać!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl