Albania okiem motocyklisty: krótki film z samotnej wyprawy

- Piotr Jędrzejak

Wsiadł na swojego F650GSa i pojechał do Albanii. Nie czekał, aż znajomi się zdecydują…

Rok temu odezwał się do nas Damian, w sieci znany jako mortusn. Pisał, że już od dłuższego czasu planował ze znajomymi podróż do Rumunii. To nie wypalało, więc pewnego dnia podjął decyzję, że „jedzie sam i to już teraz”. To było w sezonie 2014, a relację możecie przeczytać tutaj. W tym sezonie 2015 jego celem była Albania, również ze znajomymi… Wiecie, jak się skończyło?

Przeczytajcie krótki komentarz Damiana do pierwszego filmu z Albanii. Pełna relacja już niebawem!

19 września tego roku wyruszyłem na wyprawę, nad którą myślałem w zasadzie od niedawna, można nazwać wyjazd spontanem. Celem były generalnie Bałkany, najbardziej ciągnęło mnie do Albanii. Początkowo pytałem znajomych, czy ktoś z nich nie byłby chętny na taką podróż. Tak jak rok temu, tak i w tym roku słyszałem podobne odpowiedzi – czyli głównie pieprzenie farmazonów. W 2014 byłem w Rumunii, a teraz pragnę przedstawić film z Albanii. Chciałbym, aby dzięki niemu odbiorca mógł chociaż na kilka minut przenieść się razem ze mną do tego pięknego kraju. Kraju mercedesów i widoków zapierających dech w piersiach, miłego oglądania!

https://www.youtube.com/watch?v=NP4IpfykdvY

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl