Albania okiem motocyklisty: krótki film z samotnej wyprawy
Piotr Jędrzejak
30 listopada 2015

Wsiadł na swojego F650GSa i pojechał do Albanii. Nie czekał, aż znajomi się zdecydują…

Rok temu odezwał się do nas Damian, w sieci znany jako mortusn. Pisał, że już od dłuższego czasu planował ze znajomymi podróż do Rumunii. To nie wypalało, więc pewnego dnia podjął decyzję, że „jedzie sam i to już teraz”. To było w sezonie 2014, a relację możecie przeczytać tutaj. W tym sezonie 2015 jego celem była Albania, również ze znajomymi… Wiecie, jak się skończyło?

Przeczytajcie krótki komentarz Damiana do pierwszego filmu z Albanii. Pełna relacja już niebawem!

19 września tego roku wyruszyłem na wyprawę, nad którą myślałem w zasadzie od niedawna, można nazwać wyjazd spontanem. Celem były generalnie Bałkany, najbardziej ciągnęło mnie do Albanii. Początkowo pytałem znajomych, czy ktoś z nich nie byłby chętny na taką podróż. Tak jak rok temu, tak i w tym roku słyszałem podobne odpowiedzi – czyli głównie pieprzenie farmazonów. W 2014 byłem w Rumunii, a teraz pragnę przedstawić film z Albanii. Chciałbym, aby dzięki niemu odbiorca mógł chociaż na kilka minut przenieść się razem ze mną do tego pięknego kraju. Kraju mercedesów i widoków zapierających dech w piersiach, miłego oglądania!

https://www.youtube.com/watch?v=NP4IpfykdvY

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły