Dwie podwójne wejściówki na MŚ Super Enduro w Łodzi! [KONKURS]
Piotr Jędrzejak
1 grudnia 2015

Mistrzostwa Świata i Puchar Europy SuperEnduro 2015 już w sobotę 5 grudnia 2015 w samym sercu Polski, w Łódzkiej Atlas Arenie!

W ramach światowej rywalizacji w rundzie SuperEnduro w Atlas Arenie udział wezmą najbardziej utytułowani zawodnicy ze świata. Zapraszamy wszystkich miłośników sportów motorowych i mocnych wrażeń na największe i jedyne takie światowe zawody w Polsce. Łódzki tor, do budowy którego wykorzystuje się setki ton ziemi, głazów, drewna, betonu, jest corocznie wyróżniany i nagradzany przez światową czołówkę zawodników i ekspertów.

Na tę niesamowitą imprezę, której bardziej reklamować nie trzeba, Dobre Sklepy Motocyklowe przygotowały dla Was dwie podwójne wejściówki! Aby je zdobyć, trzeba odpowiedzieć na jedno, całkiem proste pytanie:

„Jak dokładnie nazywa się nowa wersja topowego, offroadowego kasku marki Airoh?”

Dobre Sklepy Motocyklowe mają dla Was dwie podpowiedzi:
– informacji na ten temat można szukać w ich dziale „aktualności”;
– w tym kasku jeździ między innymi Tony Cairoli.

Konkurs potrwa do środy 2. grudnia, do godziny 16:00. Na odpowiedzi czekamy pod adresem konkurs(małpka)motormania.com.pl. Z jednego adresu e-mail można wysłać tylko jedną odpowiedź. Zwycięzców wyłonimy poprzez losowanie. Wyniki zostaną opublikowane poniżej w środę 2. grudnia, a ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową.

P.S.: Fundator wejściówek – Dobre Sklepy Motocyklowe – na pewno nie obrazi się, jeżeli klikniecie „lubię to” na ich fanpage’u.

[AKTUALIZACJA]

Naszą skrzynkę mailową znowu zasypaliście ogromem wiadomości. Oczywiście poprawna odpowiedź to Airoh Aviator 2.2. Dziękujemy Wam wszystkim za udział, a dwie osoby, którym Dobre Sklepy Motocyklowe przekażą podwójne wejściówki to:

– Karolina S.
– Paweł K.

Gratulujemy i życzymy dobrej zabawy! Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły