Kenan Sofuoglu rozpala Ninję H2R – epicki burnout na ulicy

- Piotr Jędrzejak

„Motocykl jest w ogniu, ale nie bójcie się, to Kenan i H2R” – tak napisał na swoim Facebooku.

Kenan Sofuoglu jest nie tyko Mistrzem Świata Supersport, ale również niedawno osiągnął 400 km/h na moście Osman Bridge, jadąc Ninją H2R. Generalnie rzecz biorąc Turek jest w swoim kraju znany i lubiany, dlatego występuje w reklamach i jest twarzą wydarzeń. Kilka dni temu, razem ze swoją wspomnianą Ninją H2R otwierał pewną imprezę. Po wystąpieniu na scenie, niewiele się przejmując, Kenan założył kask i tak jak stał, ruszył Ninją H2R na miasto. Czyli w koszuli i mokasynach.

Ale wiecie co? Mistrzowi Świata można to wybaczyć. Tym bardziej, że dokonał totalnie epickiego rolling burnouta. Niestety guma nie za bardzo chciała się dymić, a to przy burnoucie nie wygląda zbyt szpanersko… Ale tym razem to dobrze. Nie było dymu, więc idealnie widać, jak tytanowy układ wydechowy Ninjy H2R rozgrzewa się do białości, a z tłumika buchają niebieskie płomienie. Łaaaał…

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl