PRZEĆWICZ POZYCJĘ ZA FREE NA PIT-BIKE’ACH MOTORMANII!

- MotoRmania

Wymiana oleju, serwis zawieszenia oraz TRENING POZYCJI NA PIT-BIKE! Wszystko to w pakiecie na Eneos Track Day z MotoRmanią!

Nie dość, że na organizowanym przez MotoRmanię Eneos Track Day na Silesia Ringu 22-23 maja profesjonaliści z BFG Suspension ustawią Wam zawieszenie, wieczorem w poniedziałek odbędzie się szkolenie z ustawiania zawieszenia, że będzie można zmienić olej i dostaniecie wtedy mnóstwo fantów od Eneos Polska, to na dodatek otrzymacie próbkę szkolenia Grip Zone! Zobaczcie o co chodzi:

Każdy kto już zapłacił za track day oraz ci, którzy zapłacą do czwartku 18. maja, będą mogli pomiędzy sesjami poćwiczyć pozycję na jednym z naszych pit bików! Oczywiście za free:)

Zobacz też:
– więcej o track dayu na Silesia Ring
– więcej o ustawianiu zawieszenia od BFG i wymianie oleju od Eneos.

[Aktualizacja] – Wszyscy uczestnicy Eneos Track Day będą mieli możliwość testowania floty motocykli Honda, w tym nowego modelu CBR1000RR Fireblade!

[Koszty] – Aktualna cena „430zł / 1 dzień lub 830zł / 2 dni” obowiązuje jedynie do końca soboty, to znaczy do 23:59 dnia 20. maja. Od niedzieli oraz przy płatności na miejscu, cena wynosiła będzie „550zł / 1 dzień lub 980zł /2 dni„. Czekamy na zgłoszenia!

Zapisy na Eneos Track Day na Silesia Ring pod mailem [email protected] oraz za pomocą poniższego formularza:

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

eneos track day motormania silesia ring (2)

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl