PRZEĆWICZ POZYCJĘ ZA FREE NA PIT-BIKE’ACH MOTORMANII!
MotoRmania
15 maja 2017

Wymiana oleju, serwis zawieszenia oraz TRENING POZYCJI NA PIT-BIKE! Wszystko to w pakiecie na Eneos Track Day z MotoRmanią!

Nie dość, że na organizowanym przez MotoRmanię Eneos Track Day na Silesia Ringu 22-23 maja profesjonaliści z BFG Suspension ustawią Wam zawieszenie, wieczorem w poniedziałek odbędzie się szkolenie z ustawiania zawieszenia, że będzie można zmienić olej i dostaniecie wtedy mnóstwo fantów od Eneos Polska, to na dodatek otrzymacie próbkę szkolenia Grip Zone! Zobaczcie o co chodzi:

Każdy kto już zapłacił za track day oraz ci, którzy zapłacą do czwartku 18. maja, będą mogli pomiędzy sesjami poćwiczyć pozycję na jednym z naszych pit bików! Oczywiście za free:)

Zobacz też:
– więcej o track dayu na Silesia Ring
– więcej o ustawianiu zawieszenia od BFG i wymianie oleju od Eneos.

[Aktualizacja] – Wszyscy uczestnicy Eneos Track Day będą mieli możliwość testowania floty motocykli Honda, w tym nowego modelu CBR1000RR Fireblade!

[Koszty] – Aktualna cena „430zł / 1 dzień lub 830zł / 2 dni” obowiązuje jedynie do końca soboty, to znaczy do 23:59 dnia 20. maja. Od niedzieli oraz przy płatności na miejscu, cena wynosiła będzie „550zł / 1 dzień lub 980zł /2 dni„. Czekamy na zgłoszenia!

Zapisy na Eneos Track Day na Silesia Ring pod mailem wyjazdy@motormania.com.pl oraz za pomocą poniższego formularza:

[contact-form-7 id=”104314″ title=”Formularz rejestracyjny Track Day na Silesia Ring”]

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły