Ptaszki ćwierkają, że druga połowa maja ma być zdecydowanie lepsza, niż pierwsza. Świetnie się składa, bo w dniach 22-23. maja (poniedziałek – wtorek) zapraszamy Was wszystkich na nowy, polski tor Silesia Ring, gdzie odbędzie się ENEOS Track Day!

Dzięki ENEOS Polska treningi „MotoRmanii” na torze Silesia Ring będą absolutnie wyjątkowe! Pod hasłem „ENEOS- OLEJ NA KTÓRYM JEŹDZI ROSSI” w przerwie pomiędzy sesjami będziecie mogli zmienić olej w swoim motocyklu – otrzymacie za darmo filtr oleju i serwis! 🙂

Mało? No to ENEOS Polska dorzuci jeszcze t-shirt, tank protektor i zestaw do czyszczenia kasku.

Zadbamy również o ustawienia w Waszym motocyklu – dzięki Firmie ENEOS, ustawień zawieszenia w Waszej maszynie dokonają specjaliści pracujący z zespołami w Mistrzostwach Świata, czyli BFG Suspension.

eneos track day motormania silesia ring (3)

Nie tylko ustawienia będą bezpłatne – każdy uczestnik treningu na Silesia Ringu będzie mógł wziąć udział w szkoleniu przeprowadzonym przez BFG Suspension w ramach „ENEOS Seminar”. BFG Suspension wytłumaczy zasady ustawiania zawieszeń, odpowie na wszelkie wasze pytania i sprawi, że wyjedziecie do domu uzbrojeni w bezcenną wiedzę!

[Aktualizacja 1] Mamy dla Was kolejną atrakcję! Każdy, kto już zapłacił lub zapłaci do 18. maja, otrzyma w pakiecie szkolenie pozycji na pit-bikach MotoRmanii! Zobacz szczegóły!

[Aktualizacja 2] – Wszyscy uczestnicy Eneos Track Day będą mieli możliwość testowania floty motocykli Honda, w tym nowego modelu CBR1000RR Fireblade!

[Koszty] – Aktualna cena „430zł / 1 dzień lub 830zł / 2 dni” obowiązuje jedynie do końca soboty, to znaczy do 23:59 dnia 20. maja. Od niedzieli oraz przy płatności na miejscu cena wynosiła będzie „550zł / 1 dzień lub 980zł /2 dni„. Czekamy na zgłoszenia!

Przygotowujemy dla Was kolejne atrakcje – pozostańcie czujni! Więcej szczegółów na temat samego trackdaya (+ onboard z toru) znajdziecie u nas na portalu (klik), a zapisać możecie się już teraz, poprzez poniższy formularz:

Imię i Nazwisko

E-mail:

Numer telefonu (np. +48 000 000 000):

Wybierz swoją grupę:
A - zaawansowana; B i C - średnio zaawansowana; D - początkująca

Koszt:
•Termin: 1-2 lipiec 2017. Jeden dzień za 430 zł LUB dwa dni za 830 zł

Wpisz wariant płatności (430 zł lub 830 zł):

Biorąc udział w treningach akceptujesz poniższe warunki:
Oświadczam, że zobowiązuje się przestrzegać zasady poruszania się po torze, oraz biorę na siebie pełną odpowiedzialność za ewentualne następstwa treningu odbywającego się na Torze Silesia Ring w dniach 1-2 lipca 2017. Oświadczam jednocześnie, że za szkody materialne i zdrowotne nie będę żądał żadnych roszczeń wobec organizatora, firmy Motor-Media Sp. z o.o.

* Formularz rejestracyjny zostanie potwierdzony w ciągu 24 godzin drogą mailową.

eneos track day motormania silesia ring (2)