Simpson i ćwiartka: Hyosung GD250 Exiv 2014! [video z testu]

- Simpson

W aktualnym numerze możecie przeczytać test nowego Hyosunga. Jego ocena może być dla Was zaskoczeniem, więc jeśli nam nie wierzycie, powinniście zobaczyć to wideo.

Mieliśmy pewne wrażenie, że Exiv jest ostatnią deską ratunku dla koreańskiego producenta. Gdy przejechaliśmy się nim po raz pierwszy okazało się, że owa deska pomimo tego, że nieduża, ma potencjał na ogromną wyporność! Bawiliśmy się tak dobrze, że padł pomysł na nakręcenie wideo z tą pozytywną ćwiartką. Zamiary zakończyły się czynami i oto mamy dla Was klip zmontowany przez ShootThis. Jeśli chcecie przeczytać pełen test, musicie koniecznie wejść w posiadanie najnowszej MotoRmanii!

Zobaczcie „To The MAX”, koniecznie w HD!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl