Motocykle enduro i motocross od Husqvarny na 2015 – video z testu!

- Eliasz Davidson

O tym, jak wypadły najnowsze offroadowe modele Husqvarny podczas naszego testu możecie przeczytać w październikowym numerze MotoRmanii, ale mamy dla was jeszcze wideo.

W słowackim Sverepec było ślisko, a momentami nawet bardzo, jednak szwedzkie motocykle mimo to świetnie dawały sobie radę. Na miejscu był również Adam Tomiczek, który wziął spory udział w naszej filmowej produkcji. Próbowaliśmy trochę poganiać za świeżo upieczonym Mistrzem Europy, ale udawało się tylko, gdy jechał na pół  gwizdka… Zresztą, zobaczcie sami!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl