Moto Guzzi V100 Mandello S 1000 – pierwszy w Polsce [Wideo]

- Michał Chylo

Pierwszy w Polsce Moto Guzzi V100 Mandello S pojawił się i został uroczyście odpakowany przez swojego nowego właściciela. Aktualnie czeka w salonie Moto Mio (Kraków) na lepszą pogodę. Kto zechce zobaczyć to włoskie arcydzieło na żywo, jest serdecznie zaproszony przez naszego dealera i właściciela.

Chylo o Moto Guzzi V100 Mandello S

No i jest! Pierwsze wrażenia, z pierwszym Moto Guzzi V100 Mandello S w Polsce! Jak jest ? ?
Motocykl sprawia wrażenie na prawdę dobrze wykonanego. Nie żeby inne Gutki trąciły myszką… ale ten błyszczy jak sprzęt lepszej klasy. Każdy detal jest tu przemyślany. No może po za… ale to sprawdźcie na filmie ?
A jeśli już o detalach mowa to mimo stosunkowo „prostej” bryły, jest ich tu całkiem sporo, jak również nawiązań do poprzednich modeli z Mandello. Zresztą sama nazwa… trochę jak Ferrari Fiorano, Modena, lub… Panigale od Ducati.
Mamy błotnik troche jak w V11 Sport, kolor inspirowany Otto Cylindri, panele jak w Imoli, złote dekle głowic jak w dawnych modelach i wiele innych…
Zawieszenie i hamulce to ekstraklasa ale oczywiście najwięcej emocji wzbudza silnik – jest ewidentnie krótszy, bardziej zwarty i choć wizualnie sprawia wrażenie wysokiego to miejsca na nogi nie brakuje nawet dla wielkoludów (prawda Tadziu?)
Pojeździmy, zobaczymy – Jaram się! ?

Pierwsze wrażenia Moto Guzzi V100 Mandello S

Informacje o modelu: https://www.motoguzzi.com/pl_PL/models/v100/v100-mandello-s-1000-v-twin-4s-2022/

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl