[FILM] Testujemy crossowe modele Kawasaki 2016!

- Eliasz Davidson

Zobaczcie, jak na filmie wyglądał nasz test zielonych crossówek, który możecie przeczytać w listopadowym numerze MotoRmanii.

W listopadowym numerze naszego magazynu znajdziecie m.in. test nowego crossowego duetu od Kawasaki na sezon 2016. Możliwości zielonego rodzeństwa sprawdzaliśmy na ciekawym obiekcie MXDG w Dąbrowie Górniczej, który okazał się świetnym poligonem, aby przekonać się, jak na różnych nawierzchniach zachowują się nowe KX-F’y. Dystrybutor Kawasaki na Polskę zadbał, aby oprócz zdjęć dostarczyć nam również materiał video, którym teraz dzielimy się z wami. Zobaczcie sami, jak bawiliśmy się w Dąbrowie Górniczej na zielonych motocyklach.

Jeżeli jesteście ciekawi, jak wypadły nowe crossówki od Kawasaki, odsyłamy was do empików i na stacje benzynowe po listopadowy numer MotoRmanii.

 

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl