[FILM] Testujemy crossowe modele Kawasaki 2016!
Eliasz Davidson
13 listopada 2015

Zobaczcie, jak na filmie wyglądał nasz test zielonych crossówek, który możecie przeczytać w listopadowym numerze MotoRmanii.

W listopadowym numerze naszego magazynu znajdziecie m.in. test nowego crossowego duetu od Kawasaki na sezon 2016. Możliwości zielonego rodzeństwa sprawdzaliśmy na ciekawym obiekcie MXDG w Dąbrowie Górniczej, który okazał się świetnym poligonem, aby przekonać się, jak na różnych nawierzchniach zachowują się nowe KX-F’y. Dystrybutor Kawasaki na Polskę zadbał, aby oprócz zdjęć dostarczyć nam również materiał video, którym teraz dzielimy się z wami. Zobaczcie sami, jak bawiliśmy się w Dąbrowie Górniczej na zielonych motocyklach.

Jeżeli jesteście ciekawi, jak wypadły nowe crossówki od Kawasaki, odsyłamy was do empików i na stacje benzynowe po listopadowy numer MotoRmanii.

 

Eliasz Davidson
Redaktor naczelny

Redaktor Offroad. Eliasz ma KTMa, kocha KTMy i wszystko to, co się z nimi wiąże. Jego pokój jest pomarańczowy, tak samo jak bokserki. Poza tym, uwielbia motocross -  w błocie objedzie nas wszystkich. Dwa razy. Masz sprawę? Skontaktuj się. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły