Rosjanie i motocykle: zabawna kompilacja wypadków

- Piotr Jędrzejak

Jest piątek, piąteczek, piątunio, za chwilę rozpoczyna się upragniony weekend, a jak wiadomo wszem i wobec, nie istnieje lepszy sposób na jeszcze większe odprężenie, niż oglądanie kompilacji z Rosjanami, którym bardzo się nie udaje.

Tym razem niezniszczalni Rosjanie kompromitują się na motocyklach – głównie z koszem bocznym, co jak słusznie możecie się spodziewać, powoduje niespodziewane wypadki. Być może kilka z tych filmów już widzieliście, ale na pewno – tak jak i my – uśmiechniecie się nie raz.

https://youtu.be/SEJXOXzAszg

https://youtu.be/bfvLkPZ-GQo

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl