Biedny vs bogaty: eksperyment społeczny z podrywem na motocykl
Piotr Jędrzejak
13 listopada 2015

Jedna dziewczyna, jeden gość i dwa podrywy – na biednego lub na bogatego.

Być może już znacie gościa o ksywce Sadam. My właśnie go poznaliśmy – jest polskim YouTuberem, który większość swoich zabawnych klipów opiera na żartach z podtekstem oraz na zagadywaniu do dziewczyn. Za sprawą swojego nowego filmu zaznał potężnej, internetowej sławy – otóż przeprowadził „eksperyment społeczny”, według schematu, który widzieliśmy już nieraz na filmach zza wielkiej wody. Dwa razy starał się poderwać tę samą dziewczynę, a kamera z ukrycia rejestrowała jej reakcję. Za pierwszym razem wyglądał dość nieatrakcyjnie, udawał biednego. Natomiast za drugim razem „stał się” bogaty, mówił po angielsku i przyjechał motocyklem. Jak zareagowała dziewczyna?

Ciekawostka: Na pewno zauważyliście, że jako „bogacz” Sadam podjechał… Junakiem! Dziewczyna była tak zafascynowana gadką o domu z basenem, że nie przeszkadzał jej ani Junak, ani brak kasku… A co do oceny całej sytuacji, cóż, sekcja komentarzy czeka.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły