Biedny vs bogaty: eksperyment społeczny z podrywem na motocykl

- Piotr Jędrzejak

Jedna dziewczyna, jeden gość i dwa podrywy – na biednego lub na bogatego.

Być może już znacie gościa o ksywce Sadam. My właśnie go poznaliśmy – jest polskim YouTuberem, który większość swoich zabawnych klipów opiera na żartach z podtekstem oraz na zagadywaniu do dziewczyn. Za sprawą swojego nowego filmu zaznał potężnej, internetowej sławy – otóż przeprowadził „eksperyment społeczny”, według schematu, który widzieliśmy już nieraz na filmach zza wielkiej wody. Dwa razy starał się poderwać tę samą dziewczynę, a kamera z ukrycia rejestrowała jej reakcję. Za pierwszym razem wyglądał dość nieatrakcyjnie, udawał biednego. Natomiast za drugim razem „stał się” bogaty, mówił po angielsku i przyjechał motocyklem. Jak zareagowała dziewczyna?

Ciekawostka: Na pewno zauważyliście, że jako „bogacz” Sadam podjechał… Junakiem! Dziewczyna była tak zafascynowana gadką o domu z basenem, że nie przeszkadzał jej ani Junak, ani brak kasku… A co do oceny całej sytuacji, cóż, sekcja komentarzy czeka.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl