StuntGP 2017 już za miesiąc: szykuje się nowy mistrz

- MotoRmania

Wśród zawodników jest zaledwie dwóch Polaków. Pojawi się kilka nowych nazwisk oraz kilku znanych riderów, ale pewne jest, że edycja 2017 wyłoni nowego mistrza!

4. czerwca upłynął ostateczny termin zgłoszeń na tegoroczne zawody. Na liście znajduje się 15 zawodników i tylko dwóch Polaków!! Nie ma wśród nich zeszłorocznego triumfatora Marcina Głowackiego (zwycięstwa w 2014, 2015 i 2016r.) oraz Rafała Pasierbka (zwycięstwo w 2013r.).

Andrea PonticelliW stawce zrobiło się gorąco, walka o tytuł mistrza świata w Stunt Riding’u przybiera nowy wymiar. Nie ma więc żadnych wątpliwości – tegoroczna edycja Stunt Grand Prix „wyprodukuje” kolejnego mistrza świata tej dyscypliny! Dzięki profesjonalnej i prestiżowej, bydgoskiej imprezie, już wielu uczestników zyskało miano gwiazd, co otworzyło im nowe ścieżki profesjonalnej kariery na całym świecie.

Niebawem organizatorzy StuntGP przedstawią Wam pełną listę startową z opisem zawodników. W stawce pojawi się kilka zupełnie nowych nazwisk, a także już znani riderzy. Uchylając rąbka tajemnicy: w StuntGP 2017 wystartuje zawodnik z Rosji, który jest wyjątkowo młody i wyjątkowo utalentowany. Będzie się działo!

IX edycja Stunt Grand Prix
Wstęp dla publiczności bezpłatny!
Data: 7-9. lipca 2017 r.
Miejsce: Bydgoszcz, parking przy C.H. Auchan, ul. Rejewskiego 3
Dołącz do wydarzenia na Facebooku.
Więcej na stronie organizatora.

plakat stuntgp 2017

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl