StuntGP 2017 już za miesiąc: szykuje się nowy mistrz
MotoRmania
7 czerwca 2017

Wśród zawodników jest zaledwie dwóch Polaków. Pojawi się kilka nowych nazwisk oraz kilku znanych riderów, ale pewne jest, że edycja 2017 wyłoni nowego mistrza!

4. czerwca upłynął ostateczny termin zgłoszeń na tegoroczne zawody. Na liście znajduje się 15 zawodników i tylko dwóch Polaków!! Nie ma wśród nich zeszłorocznego triumfatora Marcina Głowackiego (zwycięstwa w 2014, 2015 i 2016r.) oraz Rafała Pasierbka (zwycięstwo w 2013r.).

W stawce zrobiło się gorąco, walka o tytuł mistrza świata w Stunt Riding’u przybiera nowy wymiar. Nie ma więc żadnych wątpliwości – tegoroczna edycja Stunt Grand Prix „wyprodukuje” kolejnego mistrza świata tej dyscypliny! Dzięki profesjonalnej i prestiżowej, bydgoskiej imprezie, już wielu uczestników zyskało miano gwiazd, co otworzyło im nowe ścieżki profesjonalnej kariery na całym świecie.

Niebawem organizatorzy StuntGP przedstawią Wam pełną listę startową z opisem zawodników. W stawce pojawi się kilka zupełnie nowych nazwisk, a także już znani riderzy. Uchylając rąbka tajemnicy: w StuntGP 2017 wystartuje zawodnik z Rosji, który jest wyjątkowo młody i wyjątkowo utalentowany. Będzie się działo!

IX edycja Stunt Grand Prix
Wstęp dla publiczności bezpłatny!
Data: 7-9. lipca 2017 r.
Miejsce: Bydgoszcz, parking przy C.H. Auchan, ul. Rejewskiego 3
Dołącz do wydarzenia na Facebooku.
Więcej na stronie organizatora.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły