Stunt Story na budowie salonu motocyklowego

- Piotr Jędrzejak

Harley na kole – tak powstaje współpraca pomiędzy stunterem i salonem motocyklowym.

Znacie projekt Stunt Story? W dużym skrócie jest to stunter Maciek DOP, który przesiadł się niedawno na Harleya. Przy okazji jest to jedyny stunter w naszej części świata, który otrzymał oficjalne wsparcie marki Harley-Davidson. Pokazuje, że Harley też może skakać, a swoje ewolucje wykonuje na Sportsterze po tuningu. Posiada m.in. przednie zawieszenie USD od Roadstera, czy napęd łańcuchem zamiast paska.

Pewnie też kojarzycie, że w Rzeszowie buduje się właśnie nowy, wypasiony salon Harley-Davidson. Za projekt odpowiedzialna jest deczko szalona firma customowa Game Over Cycles, która na swoim koncie posiada między innymi Behemoth Bike’a, wytatuowanego Recydywistę, czy muzycznego Hard Rock Cafe Bike.

Teraz dowiadujemy się, że salon GOC Harley-Davidson Rzeszów nawiązuje współpracę ze Stunt Story i takie połączenie wydaje nam się całkiem naturalne. Pierwszym owocem współpracy był stunt na terenie budowy salonu. Wylewka już jest, więc trzeba było ją ochrzcić, prawda?

Oficjalna video-zapowiedź współpracy:

Film zza kulis. Jak widzicie, postawienie Harleya do pionu na śliskiej i niedużej powierzchni nie było takie łatwe:

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl