LeftOvers: zabawy na motocyklach z Meddesem

- Piotr Jędrzejak

Meddes jest autorem jednych z najciekawszych klipów motocyklowych w internecie. Kilka dni temu wrzucił do sieci kolejną edycję „leftovers”, czyli film stworzony z ujęć, które wcześniej odrzucił lub które pozostały nieużyte. Jak zwykle znowu jest świetnie i nawet ta „odrzucona” kompilacja jest lepsza, niż wiele innych filmów w sieci.

Obejrzycie trochę szybkiej jazdy na kole lub na kolanie, a także zabawę Hondą Grom oraz zabawę w slajdy. Chyba nie musimy Wam przypominać, że na MotoRmania Slajd Zone też możecie się tego bezpiecznie nauczyć? 🙂

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl