Stunt na supermoto: Arttu Stenberg wchodzi na nowy poziom
Piotr Jędrzejak
10 września 2018

Gość ogarnia swój motocykl tak dobrze, że film jest po prostu hipnotyzujący.

Jeżeli interesujecie się stuntem, na pewno znacie Anttiego Leppanena z Finlandii. Antti pojawiał się na wielu zawodach stunterskich, gdzie zadawał sporo szyku i zajmował wysokie pozycje – w tym na polskim StuntGP. Znacie go również z bardzo energicznej ekipy Stunt Freaks Team, o której na MotoRmanii głośno. Antti jest aktywny na scenie stunterskiej od ponad 10 lat i tym razem chciałby przedstawić wam swojego wyjątkowego kolegę.

Arttu Stenberg po prostu zaczął bawić się w stunt na supermoto z dwusuwowym silnikiem 125 i natychmiast okazało się, że „dzieciak ma to coś”. Wszystkie standardowe tricki wykonywał zupełnie naturalnie, nieustannie podnosząc swój poziom. Antti rzucał mu wyzwanie, a Arttu wykonywał trick perfekcyjnie w trzeciej czy czwartej próbie. Jakiś czas temu Stenberg przesiadł się na nowego supermociaka, czterosuwowego KTMa 450 EXC-F 2018. Antti nie ma wątpliwości, że jego umiejętności zasługują na światową sławę, dlatego powstał poniższy film. Zobaczcie, co wyczynia Arttu. Ten dzieciak naprawdę jest wyjątkowy! Kopara opada.

Jeżeli jesteście ciekawi, to KTM Anttiego stoi na seryjnym zawieszeniu, na oponach Pilot Power 2 z przodu oraz Road Attack (ciśnienie 2.8 bara) z tyłu.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły