Stunt na supermoto: Arttu Stenberg wchodzi na nowy poziom

- Piotr Jędrzejak

Gość ogarnia swój motocykl tak dobrze, że film jest po prostu hipnotyzujący.

Jeżeli interesujecie się stuntem, na pewno znacie Anttiego Leppanena z Finlandii. Antti pojawiał się na wielu zawodach stunterskich, gdzie zadawał sporo szyku i zajmował wysokie pozycje – w tym na polskim StuntGP. Znacie go również z bardzo energicznej ekipy Stunt Freaks Team, o której na MotoRmanii głośno. Antti jest aktywny na scenie stunterskiej od ponad 10 lat i tym razem chciałby przedstawić wam swojego wyjątkowego kolegę.

Arttu Stenberg po prostu zaczął bawić się w stunt na supermoto z dwusuwowym silnikiem 125 i natychmiast okazało się, że „dzieciak ma to coś”. Wszystkie standardowe tricki wykonywał zupełnie naturalnie, nieustannie podnosząc swój poziom. Antti rzucał mu wyzwanie, a Arttu wykonywał trick perfekcyjnie w trzeciej czy czwartej próbie. Jakiś czas temu Stenberg przesiadł się na nowego supermociaka, czterosuwowego KTMa 450 EXC-F 2018. Antti nie ma wątpliwości, że jego umiejętności zasługują na światową sławę, dlatego powstał poniższy film. Zobaczcie, co wyczynia Arttu. Ten dzieciak naprawdę jest wyjątkowy! Kopara opada.

Jeżeli jesteście ciekawi, to KTM Anttiego stoi na seryjnym zawieszeniu, na oponach Pilot Power 2 z przodu oraz Road Attack (ciśnienie 2.8 bara) z tyłu.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl