Slide City: stunterzy driftują na Triumphach z turbo!
Piotr Jędrzejak
9 września 2016

Długie wahacze, silnik 675 ccm, turbosprężarka i 185 KM w rękach stunterów… O tak.

Amerykański oddział Triumpha we współpracy ze stunterami – Ernie ‚E-Dub’ Vigil oraz Nick ‚Apex’ Brocha – stworzył właśnie nowy film promocyjny. Oryginalny opis w zupełności wyczerpuje temat, więc po prostu go tutaj przytoczymy i dodamy jedynie, że film „Slide City” jest naprawdę zaje… zajefajny!

„Wkręcone turbiny i nadgarstki odkręcone na zabijanie – żadna opona nie jest bezpieczna! Dołącz do Erniego Vigila oraz Nicka Brochy, gdy spędzają oni dzień na torze, wyciskając ze swoich turbodoładowanych, 185-konnych Triumphów Street Triple’ów R wszystko, co się da. To właśnie jest koktajl złożony z driftu sportowymi motocyklami oraz flat tracka. To właśnie jest Slide City!”

https://www.youtube.com/watch?v=8DI9Am2ajV8

Jeżeli chcecie pobawić się podobnie (ale trochę mniejszymi motocyklami, w bezpieczniejszy sposób), wpadajcie na MotoRmania Slajd Zone!

Jeżeli jesteście ciekawi specyfikacji motocykli z klipu:
Triumph Street Triple R
Turbo System by Garage7
Garrett GT2502R Turbo
KN Air Filter
HT Moto Custom Seat
DynoJet PC5 PTI
Dynojet POD-300 Digital Display
Avon 3D Ultra Sport Front Tire
Avon Storm 3D X-M Rear Tire

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły