Slide City: stunterzy driftują na Triumphach z turbo!

- Piotr Jędrzejak

Długie wahacze, silnik 675 ccm, turbosprężarka i 185 KM w rękach stunterów… O tak.

Amerykański oddział Triumpha we współpracy ze stunterami – Ernie 'E-Dub’ Vigil oraz Nick 'Apex’ Brocha – stworzył właśnie nowy film promocyjny. Oryginalny opis w zupełności wyczerpuje temat, więc po prostu go tutaj przytoczymy i dodamy jedynie, że film „Slide City” jest naprawdę zaje… zajefajny!

„Wkręcone turbiny i nadgarstki odkręcone na zabijanie – żadna opona nie jest bezpieczna! Dołącz do Erniego Vigila oraz Nicka Brochy, gdy spędzają oni dzień na torze, wyciskając ze swoich turbodoładowanych, 185-konnych Triumphów Street Triple’ów R wszystko, co się da. To właśnie jest koktajl złożony z driftu sportowymi motocyklami oraz flat tracka. To właśnie jest Slide City!”

https://www.youtube.com/watch?v=8DI9Am2ajV8

Jeżeli chcecie pobawić się podobnie (ale trochę mniejszymi motocyklami, w bezpieczniejszy sposób), wpadajcie na MotoRmania Slajd Zone!

Jeżeli jesteście ciekawi specyfikacji motocykli z klipu:
Triumph Street Triple R
Turbo System by Garage7
Garrett GT2502R Turbo
KN Air Filter
HT Moto Custom Seat
DynoJet PC5 PTI
Dynojet POD-300 Digital Display
Avon 3D Ultra Sport Front Tire
Avon Storm 3D X-M Rear Tire

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl