Glemsec 101: podsumowanie jednej z największych imprez motocyklowych

- MotoRmania

GLEMSEC 101 to niesamowita impreza, na której każdy motocyklista poczuje się jak w niebie, a my mieliśmy okazję uczestniczyć w tym spektakularnym wydarzeniu dzięki Yamaha Motor Polska. 

W dniach 2-4 września w Glemsec koło Stuttgartu zgromadziło się około 70 000 tys. fanów motocykli, to jedna z największych imprez na świecie dla fanów dwóch kółek. Główną atrakcją są wyścigi na 1/8 mili, możliwość zobaczenia na żywo prac największych warsztatów customowych, a także niezliczona ilość koncertów.

Glemsec 101 (3)

Jak na każdej imprezie motocyklowej, tak i tutaj nie brakuje obowiązkowego dopełnienia – jest olbrzymia liczba butików z motocyklowymi gadżetami wszelkiego rodzaju. Jeżeli do tego wszystkiego dodamy niemieckie piwo i klasyczny wurst, to powstaje przepis na naprawdę udany weekend.

Glemsec 101 (16)

Na Glemsec 101 można było również zobaczyć efekty globalnego projektu Yamaha Yard Built. W jego ramach zebrali się najzdolniejsi projektanci z całego świata, którzy stworzyli swoje niezwykłe motocykle na bazie modeli Sport Heritage. W tym elitarnym gronie nie zabrakło również polskiego akcentu – na Glemsec 101 pojawił się wyjątkowy projekt polskiego dealera Uhma Bike, bazujący na motocyklu VMax, zwany„Noah”… który zwyciężył w kategorii V2/V4!

Zdjęcia widzicie w galerii na dole, a bardziej obszerna relacja pojawi się niebawem w naszym miesięczniku MotoRmania.

Glemsec 101 (21)

Glemsec 101 (22)

Glemsec 101 (19)

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl