Skillz Up Juwenalia Tour – studencki FMX i stunt
Piotr Jędrzejak
10 maja 2012

FMX i Stunt pojawią się na największych imprezach studenckich w Polsce!

Emocje jeszcze dobrze nie opadły po pierwszej rundzie Mistrzostw Polski we Freestyle Motocrossie, a już w najbliższych dniach uczestnicy Juwenaliów aż w pięciu miastach Polski będą mieli okazję zobaczyć na żywo loty na motocyklach crossowych na wysokości niemal trzeciego piętra! Organizatorzy cyklu Skillz Up wraz z Rockstar Energy Drink oraz otoMoto zapraszają na serię pokazów Skillz Up z udziałem jednych z najlepszych zawodników w kraju.

Trasa zatytułowana Skillz Up Juwenalia Tour odwiedzi Katowice, Poznań, Łódź, Olsztyn i Bydgoszcz. Publiczność będzie mogła zobaczyć podniebne ewolucje w wykonaniu Mistrza Polski Skillz Up 2011 – Bartka Ogłazy oraz Piotra Potaczało. Dodatkowo w Katowicach i Olsztynie konkretne stuntowe tricki zaprezentuje legenda tej dyscypliny zawodnik teamu otoMoto – Hubert Dylon, czyli „Raptowny”. Nie zabraknie też seksownych Skillz Girlz, które częstować będą spragnionych kibiców zimnymi Rockstarami.

Wszystkim występom towarzyszyć będzie muzyka na żywo. Do tego organizatorzy przygotowali dla widzów konkursy z licznymi nagrodami, a wśród nich limitowane t-shirty Skillz Up oraz Eat My Dirt. Początek już 10 maja w Katowicach. Takiej imprezy nie można przegapić! Wydarzenie napędzają: Rockstar Energy Drink oraz otoMoto.

Skillz Up Juwenalia Tour powered by Rockstar Energy Drink, otoMoto:
10 maja – Katowice – Campus AWF, początek pierwszego pokazu godz. 17.00
11 maja – Poznań – Campus Warta Politechniki Poznańskiej, początek pierwszego pokazu godz. 17.00
12 maja – Łódź – Lumumbowo Osiedle Akademickie Uniwersytetu Łódzkiego, początek pierwszego pokazu godz. 12.00
18 maja – Olsztyn – parking przy Centrum Nauk Humanistycznych UWM, początek pierwszego pokazu godz. 12.15
19 maja – Bydgoszcz – przy Hali Łuczniczka, początek pierwszego pokazu godz. 17.00

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły