Polski stunt na ulicach Katowic: video, które chcecie zobaczyć!
Piotr Jędrzejak
28 października 2014

Kurz po kolejnym „Frogu na motorze” jeszcze nie zdążył opaść, a polscy stunterzy wrzucają do sieci film o głośnym tytule „Nielegalny stunt na polskich uliacach”. Jeżeli pierwsze Wasze skojarzenie to obraz amerykańskich stunterów terroryzujących miasto – macie rację. Polacy nie gęsi, swoich stunterów też mają!

W filmie udział wzięli między innymi chłopaki z Infamous Team, z łódzkiego Killing The Streets oraz z katowickiej ekipy SupermotoTrolls. Czego możecie spodziewać się po wciśnięciu play? Jest sporo stuntu na nieużywanym odcinku drogi i na placu/parkingu, ale przede wszystkim nie zabrakło grupowego i nie do końca grzecznego przejazdu ulicami Katowic, Chorzowa i Bytomia! Wszystko opatrzone jest świetnym montażem i muzyką. Nie zrozumcie nas źle, nie do końca chcemy promować niebezpieczną jazdę, ale… to po prostu ogląda się dobrze!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły