Power banki Lark – przydatny gadżet

- MotoRmania

Rozładowany smartphone, aparat czy tablet może nie tylko popsuć humor, ale i pokrzyżować plany, zwłaszcza wtedy, gdy w pobliżu nie ma gniazdka i kabla do naładowania sprzętu.  Dlatego warto mieć zawsze przy sobie jeden z power banków marki Lark. Mimo niewielkich gabarytów kryją w sobie wielką moc: naładują większość urządzeń mobilnych, a przy tym są naprawdę ładnym gadżetem i świetnym pomysłem na prezent.

 news sponsorowany

Rozładowany smartphone, akurat wtedy kiedy musimy zadzwonić w ważnej sprawie służbowej? Brak dostępu do danych na tablecie, wtedy kiedy ich pilnie potrzebujemy? Nie wspominając o odcięciu od Facebooka, które u wielu użytkowników wywołuje pewną nerwowość, rozładowanym w trakcie wycieczki aparacie fotograficznym czy mp3 lub konsoli, której baterii starczyło tylko na połowę podróży z dzieckiem.

Rozwiązaniem na te problemy są power banki marki Lark, czyli akumulatory litowo-jonowe do ładowania przenośnych urządzeń. Są to nowoczesne, przenośne akumulatory, którymi (dzięki dołączonym kilku rodzajom złącz), naładujemy większość urządzeń mobilnych. Power banki Larka mają niewielkie gabaryty, przez co możemy je zawsze nosić w torebce czy plecaku oraz atrakcyjny design, który sprawia, że są fajnym gadżetem i doskonałym pomysłem na prezent.

Urządzenie wystarczy wcześniej naładować za pomocą dołączonego kabla USB, aby zapewnić sobie od 4 do 8 godzin ładowania innych sprzętów.

LARK FreePower 5600

FreePower_5600_01Zastosowanie: smartphone’y, tablety, odtwarzacze mp3/mp4, aparaty, kamery, urządzenia bluetooth, konsole itd. Zgodny z wieloma urządzeniami (z portem microUSB oraz z złączem Iphone 3,4,4s /Ipad 1,2,3,4).
– Pojemność 5600mAh
– Czas ładowania około 4 godzin
– W zestawie kabel USB
– Wbudowana mini-latarka
– Sugerowana cena producenta: 79 zł
– Produkt dostępny w Auchan, Carrefour

 

LARK FreePower 8400
FreePower_8400_01Zastosowanie: smartphone’y, tablety, odtwarzacze mp3/mp4, aparaty, kamery, urządzenia bluetooth, konsole itd. Zgodny z wieloma urządzeniami (z portem microUSB oraz z złączem Iphone 3,4,4s /Ipad 1, 2,3,4)
– Podwójne USB umożliwia równoczesne ładowanie dwóch urządzeń
– Pojemność 8400mAh
– Czas ładowania około 6 godzin
– W zestawie kabel USB
– Wbudowana mini-latarka
– Sugerowana cena producenta: 99 zł
– Produkt dostępny w Auchan, Carrefour

LARK FreePower 11200
LARK_ladowarka_bezprzewodowa_PowerStone_1Zastosowanie: smartphone’y, tablety, odtwarzacze mp3/mp4, aparaty, kamery, urządzenia bluetooth, itd. Zgodny z wieloma urządzeniami
– Podwójne USB umożliwia równoczesne ładowanie dwóch urządzeń
– Pojemność 11200mAh
– Czas ładowania około 8 godzin
– W zestawie kabel USB
– Sugerowana cena producenta:  129 zł
– Produkt dostępny w Auchan, Carrefour

 

O LARK EUROPE

Marka LARK jest obecna na polskim rynku od 2004 roku, a jej oferta obejmuje urządzenia nawigacyjne GPS, tablety, smartphone’y, smart audio, przenośny sprzęt audio i video oraz inne. LARK systematycznie poszerza ofertę swoich urządzeń o nowe, ciekawe rozwiązania. Dystrybucja oferty odbywa się poprzez sprzedaż stacjonarną i internetową, a produkty firmy dostępne są w ponad 1400 sklepów w całym kraju, w tym wszystkich wiodących sieciach  handlowych.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl