Policjant porzucił próbę zatrzymania stunterów – czy zrobił dobrze?

- Piotr Jędrzejak

Chłopaki ze Streetfighterz wykazują ostatnio sporą aktywność w internecie. Po raz kolejny wrzucają do sieci nagranie, w którym chwalą się swoimi dokonaniami – tym razem pokonali policjanta na motocyklu.

Funkcjonariusz patrolujący obwodnicę na swoim BMW R1200 natknął się na grupę stunterów – włączył syreny w nadziei, że rozgoni towarzystwo, no ale cóż… Chłopaki, oczywiści wykorzystując bezsilność policjanta, pokazowo stawiali na koło. W końcu jeden z nich podjechał do policjanta i (o ile dobrze słyszymy) powiedział mu „to się nie uda, po prostu odjedź”, do tego kilka razy machnął ręką i… policjant rzeczywiście odjechał!

Teraz pytanie do Was – czy policjant dobrze zrobił? Z jednej strony jego obecność i bezsilność prowokowały do niebezpiecznych zachowań, ale z drugiej strony to w końcu policjant, którego funkcją jest m.in. wyłapywanie takich kierowców. Jak uważacie?

Swoją drogą, gesty w stronę policjanta wyglądają całkiem zabawnie, no nie? 🙂

stunter odgania policjanta

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl