LUC1: marzenia poza kontrolą! Na supermoto dookoła toru Brno!
Piotr Jędrzejak
23 października 2014

O tak! Nasz ulubiony zespół supermoto LUC1 wrzucił właśnie nowy film – jak zwykle jest na totalnym wypasie!! Tym razem Bidart na swoim supermoto jeździ po infrastrukturze toru Brno!

Przypomnijmy, że LUC1 Motorsport to aktualnie najbardziej utytułowany zespół z francuskich mistrzostw supermoto, a czołowym riderem jest wielokrotny Mistrz, Sylvain Bidart. Jak czytamy w opisie filmu, w czasie minionej rundy MotoGP na czeskim torze Brno, zespół miał okazję bliżej poznać się z Karelem Abrahamem – zawodnikiem MotoGP, którego ojciec jest właścicielem toru. Karel okazał się równym gościem z głową pełną pomysłów, a zespół świetnie się z nim bawił. Karel otworzył też dla nich takie drzwi, przez które niewiele osób przechodziło – a jeszcze mniej przejeżdżało. W efekcie powstała z tego raczej niekonwencjonalna wizyta na torze…

Jeżeli byliście kiedyś w Brnie – a wiemy, że wielu z Was było – na pewno poznacie sporo tych miejscówek. Jeżeli nie, to film i tak zwala z nóg. Obejrzeliśmy już 3 razy i nie mamy dość!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły