Pitbiki dają ogromną radochę!
Piotr Jędrzejak
14 września 2016

Znacie ekipę Stunt Freaks Team. Chłopaki są z Finlandii i bawią się jak tylko mogą. Jeżdżą w motocyklowym stuncie, skaczą w FMXie, katują w offroadzie i pływają(?) po jeziorach na skuterach śnieżnych. Wśród tych wszystkich ekstremalnych, mocnych, modyfikowanych i potężnych zabawek, chłopaki mają też pitbike’i. Zastanawiacie się, po co im te małe motorynki, skoro posiadają fajniejsze rzeczy? Odpowiedź jest prosta. Na pitbike’ach po pierwsze można skutecznie trenować poszczególne elementy jazdy, a po drugie pitbike’i dają ogromną dawkę radochy, która nigdy się nie nudzi.

Sprawdźcie nowy film od SFT z krótkim opisem: „Drift na minicrossach jest taki fajny :)”

Chłopaki ze Stunt Freaks Team jeżdżą identycznymi pitbike’ami, jakie my mamy dla Was na Slajd Zone. Jeżeli macie ochotę – tak jak oni – dobrze się bawić, jeździć slajdami i driftem, wpadajcie do nas na trening!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły