Pitbiki dają ogromną radochę!

- Piotr Jędrzejak

Znacie ekipę Stunt Freaks Team. Chłopaki są z Finlandii i bawią się jak tylko mogą. Jeżdżą w motocyklowym stuncie, skaczą w FMXie, katują w offroadzie i pływają(?) po jeziorach na skuterach śnieżnych. Wśród tych wszystkich ekstremalnych, mocnych, modyfikowanych i potężnych zabawek, chłopaki mają też pitbike’i. Zastanawiacie się, po co im te małe motorynki, skoro posiadają fajniejsze rzeczy? Odpowiedź jest prosta. Na pitbike’ach po pierwsze można skutecznie trenować poszczególne elementy jazdy, a po drugie pitbike’i dają ogromną dawkę radochy, która nigdy się nie nudzi.

Sprawdźcie nowy film od SFT z krótkim opisem: „Drift na minicrossach jest taki fajny :)”

Chłopaki ze Stunt Freaks Team jeżdżą identycznymi pitbike’ami, jakie my mamy dla Was na Slajd Zone. Jeżeli macie ochotę – tak jak oni – dobrze się bawić, jeździć slajdami i driftem, wpadajcie do nas na trening!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl