Ride United: offroadowy film na piątkowy wieczór

- Piotr Jędrzejak

Po obejrzeniu trailera stwierdzamy, że tego film offroadowego nie można pominąć!

Takie rzeczy już były. Ride United nie jest pierwszym filmem, w którym razem z konkretnym offroadowym sportowcem przenosimy się w offroadową niesamowitą miejscówkę, słuchając w tym czasie jego historii, oglądając jak jeździ. Serio, oglądaliśmy już wiele takich filmów. I wiecie co? W ogóle się tym nie przejmujemy. Ride United to produkcja, którą bardzo chcemy zobaczyć!

herlings

W tym offroadowym filmie trwającym 105 minut zobaczycie same największe nazwiska. Nawet jeżeli niezbyt interesujecie się motocrossem, quadami, czy fmxem – na pewno znacie kilka nazwisk. A szczególnie Tadka Błażusiaka, który jest tam jedną z głównych postaci. Ujęcia w samym trailerze są tak dobre, że zastanawiamy się, czy to nie fotomontaż. Nie ma innego wyjścia – trzeba zebrać znajomych w piątek wieczór i rozpocząć seans.

taddy

Film możecie kupić na iTunes za 13 dolców lub na Play Store (ale nie w Polsce). Możecie też zamówić wysyłkę DVD. Szczegóły na stronie filmu, ale teraz obejrzyjcie zapowiedź:

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl