Ride United: offroadowy film na piątkowy wieczór
Piotr Jędrzejak
14 września 2016

Po obejrzeniu trailera stwierdzamy, że tego film offroadowego nie można pominąć!

Takie rzeczy już były. Ride United nie jest pierwszym filmem, w którym razem z konkretnym offroadowym sportowcem przenosimy się w offroadową niesamowitą miejscówkę, słuchając w tym czasie jego historii, oglądając jak jeździ. Serio, oglądaliśmy już wiele takich filmów. I wiecie co? W ogóle się tym nie przejmujemy. Ride United to produkcja, którą bardzo chcemy zobaczyć!

W tym offroadowym filmie trwającym 105 minut zobaczycie same największe nazwiska. Nawet jeżeli niezbyt interesujecie się motocrossem, quadami, czy fmxem – na pewno znacie kilka nazwisk. A szczególnie Tadka Błażusiaka, który jest tam jedną z głównych postaci. Ujęcia w samym trailerze są tak dobre, że zastanawiamy się, czy to nie fotomontaż. Nie ma innego wyjścia – trzeba zebrać znajomych w piątek wieczór i rozpocząć seans.

Film możecie kupić na iTunes za 13 dolców lub na Play Store (ale nie w Polsce). Możecie też zamówić wysyłkę DVD. Szczegóły na stronie filmu, ale teraz obejrzyjcie zapowiedź:

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły