Our Lifestyle: 40 minut szalonej kaskaderki od StuntFreaksTeam!
Piotr Jędrzejak
5 czerwca 2014

Chłopaki ze StuntFreaksTeam nie zwykli przebierać w środkach. Jak już coś robią, to idą na grubo.

Dokładnie tak było w przypadku ich pierwszego, „pełnometrażowego” filmu Killing It, przy obu częściach Tigermana, czy przy wszystkich krótkich klipach, którymi regularnie bombardują internet.

Jak być może pamiętacie, w styczniu chłopaki zapowiedzieli swój drugi, długi film „Our Lifestyle”. Cały projekt podobno kosztował ich 25000 euro więc zanim film trafił do sieci, ekipa SFT zorganizowała premierowe tournee po Finlandii. Z wiadomych powodów większa część świata raczej nie mogła go tam obejrzeć, a więc w końcu Our Lifestyle trafił na YouTube’a!

Zgodnie z zapowiedzią, jest sporo materiałów wybuchowych, efektów specjalnych oraz ujęć slow motion. Poza oczywistą jazdą motocyklami, jest też sporo kaskaderki samochodowej oraz na skuterach wodnych. Generalnie sporo akcji przypomina styl Jackassa, ale nie wydaje nam się, żeby to była wada. Znalazło się też kilka kadrów i stunt przejazd Joona Vatanena z StuntGP w Bydgoszczy.

Jeżeli lubicie stunt i jego pochodne, ale zastanawiacie się, czy warto poświęcić na to aż 40 minut, odpowiadamy – zdecydowanie tak! Finowie się bawią, kosztów nie liczą. Tylko pamiętajcie o pełnym ekranie, HD oraz o napisach!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły