Honda NM4 Vultus ratuje miasto – animacja w stylu apokaliptycznym
Piotr Jędrzejak
5 czerwca 2014

Pamiętacie batmobil od Hondy? Tak, dokładnie tak – chodzi o model NM4 Vultus będący efektem burzy mózgów japońskich projektantów i jednocześnie fanów anime.

Technicznie, pod względem podwozia Vultusa można sklasyfikować jako cruisera, a jego napęd pochodzi z Hondy NC750 (test NC750S znajdziecie w aktualnej, czerwcowej MotoRmanii). Praktycznie jednak, ten motocykl jest neo-krążownikiem dla indywidualistów. Jest przedziwny, ale może się podobać. Jeżeli chcecie poznać jego szczegóły techniczne, zapraszamy do naszej poprzedniej publikacji.

Właśnie tam napisaliśmy też, że stylu oferowanego przez NM4 Vultusa „nie spotkacie nigdzie indziej. No może poza japońskim filmem anime…” I wiecie co? Stało się! Japoński reżyser Kazuaki Kiriya stworzył 2-minutowe dzieło, w które Vultus wpasowuje się wręcz idealnie. Nie chcemy zdradzać Wam szczegółów, więc obejrzyjcie, a później napiszcie w komentarzach, co o tym filmie uważacie. My jesteśmy trochę zszokowani, ale nie żałujemy poświęcenia tych dwóch minut.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły