Miasto to mój plac zabaw: gruby stunt w Limie z Iconem i Monsterem!
Piotr Jędrzejak
9 marca 2016

Ledwo opublikowaliśmy jeden totalnie wypasiony klip od Icona, a natychmiast rzuca nam się w oczy kolejna świeżutka produkcja, która rzuca na kolana, powoduje opad szczeny i pozbawia tchu. 

Icon w kolaboracji z Monsterem, zatrudniając swoich dwóch naczelnych stunterów, wybrał się do Limy, stolicy Peru. Ernie „EDub” Vigil i Nick „Apex” Brocha nagrali tam drugi epizod z serii „Miasto to mój plac zabaw”. O ile w pierwszym filmie akcja działa się w nocy na rzeczywiście zamkniętych ulicach, to w Limie twórcy po prostu poszli po bandzie. Albo peruwiańska policja ma okrutnie olewczy stosunek do bezpieczeństwa, albo Icon kręcił ten klip na tak zwanym nielegalu. Drift po zatłoczonym rondzie, burnout pomiędzy samochodami, czy kręcenie cyrkli na głównych drogach? Chcecie to zobaczyć!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły