Alcan 5000: film z hardcorowej podróży od Icon!
Piotr Jędrzejak
9 marca 2016

Sami nie wiemy na co zwracać uwagę?! Oszałamiające widoki, czy niesamowita jazda?

Icon to jeden z tych producentów ciuchów na rynku motocyklowym, który dobrze wie, jak zajmować się marketingiem. Ci ludzie współpracują ze stunterami, tworzą genialne klipy, ale skoro produkują również odzież turystyczną, to ich zawodnicy startują w hardcorowych podróżach – a raczej rajdach. Tym razem był to Alcan 5000, czyli rajd z północno-zachodniego krańca USA, przez Kanadę, finalnie krążąc po niedostępnej Alasce. Łącznie trasa wynosi 7000 kilometrów, prowadzi przez niesamowite drogi i lodowce. W ten sposób Icon testuje swoje ciuchy z serii Raiden, a przy okazji tworzy (jakże inaczej) wyśmienite klipy.

Zobaczcie krótką, ale zwalającą z nóg kompilację ujęć akcji z rajdu Alcan 5000. Są świetne widoki i jeszcze lepsza jazda na najwyższym poziomie. Nie krępujcie się wciskać replay, my też to robiliśmy. Nie raz.

Jeżeli pozostajecie żądni dłuższego filmu z rajdu, nie ma problemu. Rozsiądźcie się wygodnie, przed Wami ponad 20 minut okrutnie wymagającej podróży, relacji zawodników, problemów, zachwytów, świetnej jazdy i pięknych pejzaży…

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły