Maciek DOP, Harley i jego StuntStory: film z treningu
Piotr Jędrzejak
1 marca 2017

Wydaje się Wam, że Harleye niekoniecznie nadają się do stuntu? No to jesteście w błędzie. 

W kwietniu 2016 roku polski oddział Harley-Davidsona wprowadził markę na nowe tereny, podpisując kontrakt z fabrycznym stunterem. Został nim Maciek DOP, którego na pewno znacie z polskiej sceny stuntowej. Dop jeździ na modelu Iron 883 tuningowanym jedynie z użyciem akcesoriów i podzespołów Harley-Davidson. Teraz, po roku jazdy, Maciek DOP chyba całkiem dobrze zaprzyjaźnił się ze swoim Harleyem. Spotkał się z kolegami z ekipy Killing The Street i wspólnie nagrali klip. Jak czytamy na KTS:

Need motivation?
Screw it. Let’s ride!

Przedstawiamy kolejnego rzadko spotykanego rodzynka wśród motocykli, które możemy zobaczyć na jednym kole. Ciężki, toporny… ale pokorny! Harley-Davidson Sportster 883!

Za sterami tego okrętu zasiadł nasz ziomal Maciej Dop z Płocka! Przy okazji chcielibyśmy mu pogratulować ponieważ od kilku dni (po raz drugi) został świeżo upieczonym tatą! 🙂 Możecie się dołączyć do gratulacji w komentarzach pod filmem! 🙂

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły