Nowy salon i serwis Suzuki GRANDys duo w Łodzi!
Piotr Jędrzejak
1 marca 2017

W Łodzi w końcu pojawia się oficjalny dealer wraz z autoryzowaną stacją obsługi motocyklowego oddziału Suzuki Motor Poland. Salon znajduje się pod adresem ul. Sarmacka 17 w Łodzi, a nazywa się Suzuki GRANDys duo i jest jedynym, motocyklowym salonem Suzuki w woj. łódzkim.

Firmę GRANDys duo możecie już bardzo dobrze znać z polskiego rynku motocyklowego – od wielu lat obecna jest w wyścigach motocyklowych na arenie polskiej i międzynarodowej, a także funkcjonuje jako importer odzieży, części i akcesoriów motocyklowych. W 2004 roku zespół wyścigowy, kierowany przez Jacka Grandysa, stał się teamem fabrycznym. „Suzuki Grandys duo Team” był najlepszym zespołem wyścigowym aż do końca swoich startów w 2013 roku. W latach 2002-2013 zawodnicy tego zespołu zdobyli ponad 30 tytułów Mistrzowskich i Vice Mistrzowskich oraz ponad 100 razy stawali na podium zarówno w imprezach krajowych jak również zagranicznych.

Teraz firma Grandys duo podejmuje się kolejnego wyzwania i chce podzielić się zdobytym doświadczeniem z klientami marki Suzuki. Na uroczystym otwarciu salonu (co widzieliście na naszym Instagramie) mogliśmy dokładnie obejrzeć salon. Nie należy do największych, ale nie przejmujcie się tym – dowiedzieliśmy się, że korzystając ze swojego doświadczenia, firma Grandys Duo chce przenieść poziom obsługi klienta na zupełnie nowy poziom, znany dotychczas z prestiżowych salonów luksusowych marek samochodowych. Będziecie zadowoleni z wizyty Suzuki Grandys duo niezależnie od tego, czy odwiedzacie serwis, kupujecie akcesoria, czy szukacie swojego nowego motocykla.

W czasie naszej wizyty w Suzuki Grandys duo odbyła się lokalna premiera najnowszej, szóstej generacji legendarnego
Suzuki GSX-R1000 (którego test przeczytacie w marcowej MotoRmanii). Z tej okazji salon Suzuki GRANDys duo przygotował dla swoich klientów specjalną ofertę. Pierwsze dziesięć osób, które złoży zamówienie na tego flagowego supersporta, otrzyma podwójne zaproszenie na wybraną rundę Mistrzostw Świata Superbike w bieżącym roku z możliwością wejścia na paddock oraz dołączenia do grona gości VIP jednego z fabrycznych zespołów startujących w kategorii Superbike.

Cena nowego Suzuki GSX-R1000 wynosi 68 500 zł, natomiast jego bardziej sportowa odmiana, GSX-R1000R kosztuje 84 000 zł. Zaraz obok tych nowości mogliśmy podziwiać pięknego GSX-R750 z 1985 roku, będącego pierwszym przedstawicielem rodziny Gixxerów, które z torów wyścigowych trafiły na ulice.

Wpadajcie do Suzuki GRANDys duo
ul. Sarmacka 17
93-320 Łódź
tel. 42 640 10 20
www.grandysduo.suzuki.pl

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły