Illegal Polish Street Stunt 2? Nie, to tylko zapowiedź!
Piotr Jędrzejak
7 marca 2016

To tylko zapowiedź, ale za to jaka!!

Pod koniec października 2014 do sieci trafiła pierwsza część Illegal Polish Street Stunt. Wtedy ekipa ze studia Lemon Sniff zebrała trochę stunt materiału ze stunt miejscówek, ale główną częścią filmu było stunt terroryzowanie Katowic. Film trwał 9 minut i jak się okazało, zebrał ogromną publiczność – nawet pomimo swojego „nielegalnego” wydźwięku ze stuntem na drogach publicznych. Jeżeli jeszcze nie należycie do grupy 1,2 mln odtworzeń na YouTube, polecamy to nadrobić!

Teraz z kolei ekipa Lemon Sniff wypuściła zapowiedź drugiej części Illegal Polish Street Stunt! Napisali, że to „jedynie przedsmaczek tego co powstanie.” Do tego „Film został nagrany w kwietniu 2015 roku. Tak na prawdę, miał w ogóle nie powstać.” Tak się jednak składa, że ich przedsmak znacznie przebija inne, pełne produkcje, więc cieszymy się, ze ekipa zdecydowała się stworzyć film. Póki co ujęcia pochodzą z jednej stunt miejscówki – co znajdziemy w pełnym filmie? Nie wiadomo, a szczegóły znajdziecie u producentów.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się: