Gdy Arttu Stenberg stuntuje na supermoto, prawa fizyki działają inaczej
Piotr Jędrzejak
25 kwietnia 2019

Arttu ogarnia swojego supermociaka, jakby jeździł na kodach.

Całkiem niedawno podrzucaliśmy Wam widowiskowy film z zimowych treningów zespołu supermoto Luc1, a później jeszcze raz podrzuciliśmy Wam klip z treningu gościa nazywającego się Arttu Stenberg. Być może maci go już dość, ale my nie, więc przypominamy – Arttu jest nastolatkiem z Finlandii, który przypadkiem zaczął stunt na supermoto, a jest tak dobry, że trafił do francuskiego zespołu wyścigowego.

Stenberga odkryła ekipa StuntFreaksTeam, z którą młody zawodnik wciąż trenuje. Ekipa SFT nagrała więc jeszcze jeden film z jego wyczynami. Arttu jest fantastyczny, gość ma naprawdę ogromny talent! To, co wyczynia ze swoim supermociakiem, zdaje się przeczyć prawom fizyki. Nasz ulubiony moment to pokonanie slalomu na trzy sposoby: stoppie, wheelie i dziki drift (od momentu 1:35).

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły