Gdy Arttu Stenberg stuntuje na supermoto, prawa fizyki działają inaczej

- Piotr Jędrzejak

Arttu ogarnia swojego supermociaka, jakby jeździł na kodach.

Całkiem niedawno podrzucaliśmy Wam widowiskowy film z zimowych treningów zespołu supermoto Luc1, a później jeszcze raz podrzuciliśmy Wam klip z treningu gościa nazywającego się Arttu Stenberg. Być może maci go już dość, ale my nie, więc przypominamy – Arttu jest nastolatkiem z Finlandii, który przypadkiem zaczął stunt na supermoto, a jest tak dobry, że trafił do francuskiego zespołu wyścigowego.

Stenberga odkryła ekipa StuntFreaksTeam, z którą młody zawodnik wciąż trenuje. Ekipa SFT nagrała więc jeszcze jeden film z jego wyczynami. Arttu jest fantastyczny, gość ma naprawdę ogromny talent! To, co wyczynia ze swoim supermociakiem, zdaje się przeczyć prawom fizyki. Nasz ulubiony moment to pokonanie slalomu na trzy sposoby: stoppie, wheelie i dziki drift (od momentu 1:35).

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl