Artystyczny stunt na wyścigowym supermoto: Arttu Stenberg

- Piotr Jędrzejak

Arttu jest objawieniem w dziedzinie stuntu oraz supermoto. Jest zwykłym nastolatkiem gdzieś z Finlandii, który po prostu zaczął robić tricki.

Najpierw bardzo zaimponował ekipie Stunt Freaks Team, która trochę go wypromowała w skali światowej. W zimę dostał zaproszenie od francuskiego zespołu wyścigowego w mistrzostwach supermoto (jedna z najlepszych ekip – Luc1 Motorsport). Arttu pojechał na treningi zimowe, a wrócił z kontraktem.

Zespół Luc1 wrzucał już pełny, długi film z zimowych treningów, ale teraz łapcie 1-minutowy zapis z kilku stuntowych tricków na wyścigowym supermociaku. I tylko spróbujcie powiedzieć, że taka jazda nie jest sztuką…!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl