Gdy utalentowany stunter dołącza do zespołu supermoto – będzie grubo!

Luc1 Motorsport jest jednym z najbardziej utytułowanych zespołów supermoto w Mistrzostwach Francji, a w jego barwach jeździ kilku najlepszych zawodników. Jako, że francuska seria supermoto to także jedna z najlepszych na świecie, to cały zespół również jest w światowym topie.

Co w takim razie jeden z najlepszych zespołów robi zimą? Oczywiście trenuje. I to nie byle jak! Ekipa wybrała się między innymi na hiszpański tor Motorland Aragon, a żeby było ciekawiej, zaproszeni zostali także goście specjalni, aby wymienić wspólnie doświadczenia i nauczyć się wzajemnie od siebie czegoś nowego. W padoku pojawił się Freddy Foray, który jest mistrzem świata endurance. Ale na zaproszenie ekipy Luc1 odpowiedział także Arttu Stenberg. Ten 20-latek z Finlandii niedawno zaczął bawić się w stunt na supermoto i natychmiast zgarnął światową sławę – zobaczcie co potrafi. Arttu, jak na stuntera przystało, zaczął w trampkach i w koszuli, ale skończył w kombinezonie i z kontraktem zawodniczym na sezon 2019.

Luc1 niestety nie dodaje napisów do swoich filmów, więc szczegóły zrozumiecie jedynie, jeżeli znacie francuski. Jednak oglądanie widowiskowej jazdy na supermoto jest uniwersalnie zawsze dobre!