Freeride po Hollywood i skoki crossem przez basen: Dean Wilson w willi Dana Bilzeriana
Piotr Jędrzejak
22 marca 2019

Po pierwsze – firma cannabisowa sponsoruje zawodnika SX. Po drugie – mamy widowiskowy film z freeride’u po Hollywood oraz z jazdy i skakania crossem po willi Bilzeriana.

Znacie Dana Bilzeriana? Dan jest popularną osobistością w świecie celebrytów z Hollywood, a na Instagramie śledzi go ponad 26 milionów osób. Dan dorobił się grając w pokera, a do tego całkiem nieźle radzi sobie z prowadzeniem biznesów. Na Insta (być może dlatego jest tak popularny) chwali się bogatym życiem – uwielbia dbać o własną formę, a także otaczać się imprezami oraz pięknymi i skąpo odzianymi dziewczynami. Dan wymyślił też, w jaki sposób połączyć swoje kolejne hobby z umiejętnościami biznesowymi, no i w ten sposób prowadzi dość skuteczną firmę Ignite, zajmującą się produkcją i sprzedażą marihuany oraz produktów podobnych i związanych z tematem. Oczywiście legalnie.

Ostatnio Dan doszedł do wniosku, że zyskami i sukcesami należy się dzielić, a więc firma Ignite musi zacząć sponsorować motorsport. Tutaj pojawił się Dean Wilson.

Dean jest profesjonalnym, topowym zawodnikiem amerykańskiego supercrossu i motocrossu. Teraz, jednym z jego sponsorów jest Ignite. Świat idzie do przodu – cannabisowa firma sponsoruje zawodników SX i MX! Cieszycie się?

W ramach promocji nowego kontraktu, Dean wjechał swoim crossem do nowej willi Bilzeriana (obrandowanej Ignite). Taki trochę MTV Cribs, ale na motocyklu. Przy okazji jest też trochę widowiskowego freeride’u po Hollywood. Zwróćcie uwagę także na finałowy skok Deana. Drop okazał się wysoki, a miejsca za mało – było nie tylko zakakująco niebezpiecznie, ale do tego szprychy przedniego koła nie wytrzymały obciążenia.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły