Freeride po Hollywood i skoki crossem przez basen: Dean Wilson w willi Dana Bilzeriana

- Piotr Jędrzejak

Po pierwsze – firma cannabisowa sponsoruje zawodnika SX. Po drugie – mamy widowiskowy film z freeride’u po Hollywood oraz z jazdy i skakania crossem po willi Bilzeriana.

Znacie Dana Bilzeriana? Dan jest popularną osobistością w świecie celebrytów z Hollywood, a na Instagramie śledzi go ponad 26 milionów osób. Dan dorobił się grając w pokera, a do tego całkiem nieźle radzi sobie z prowadzeniem biznesów. Na Insta (być może dlatego jest tak popularny) chwali się bogatym życiem – uwielbia dbać o własną formę, a także otaczać się imprezami oraz pięknymi i skąpo odzianymi dziewczynami. Dan wymyślił też, w jaki sposób połączyć swoje kolejne hobby z umiejętnościami biznesowymi, no i w ten sposób prowadzi dość skuteczną firmę Ignite, zajmującą się produkcją i sprzedażą marihuany oraz produktów podobnych i związanych z tematem. Oczywiście legalnie.

Ostatnio Dan doszedł do wniosku, że zyskami i sukcesami należy się dzielić, a więc firma Ignite musi zacząć sponsorować motorsport. Tutaj pojawił się Dean Wilson.

Dean jest profesjonalnym, topowym zawodnikiem amerykańskiego supercrossu i motocrossu. Teraz, jednym z jego sponsorów jest Ignite. Świat idzie do przodu – cannabisowa firma sponsoruje zawodników SX i MX! Cieszycie się?

W ramach promocji nowego kontraktu, Dean wjechał swoim crossem do nowej willi Bilzeriana (obrandowanej Ignite). Taki trochę MTV Cribs, ale na motocyklu. Przy okazji jest też trochę widowiskowego freeride’u po Hollywood. Zwróćcie uwagę także na finałowy skok Deana. Drop okazał się wysoki, a miejsca za mało – było nie tylko zakakująco niebezpiecznie, ale do tego szprychy przedniego koła nie wytrzymały obciążenia.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl